Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

seethli

 • Avatar
  A
  seethli 29.07.2014 10:02
  Woah.
  Komentarz do recenzji "Haikyuu!!"
  Haikyuu kompletnie zmieniło mój pogląd na gatunek sportówki. Cudeńko w każdym detalu, animacja, kreacje postaci… Fabuła nie jest złożona i nie musi. Nie potrzebuję ekscesów, by czekać z zapartym tchem na następny odcinek.

  A Tanaka jest bezapelacyjnym cudem. Tak samo jak Kageyama, Hinata, Nishinoya… Wszyscy są cudni.
  5/5
 • Avatar
  A
  seethli 9.01.2014 18:15
  Hehe.
  Komentarz do recenzji "Diabolik Lovers"
  Wyłączasz mózg i masz kilkanaście odcinków ślinienia się do całkiem przyzwoitych bishów. Nie widzę nic przeciwko temu.
 • Avatar
  A
  seethli 8.11.2013 16:28
  Komentarz do recenzji "Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui!"
  To anime mogę ocenić jednym słowem : okrutne. Okrutnie prawdziwe, niestety. Współczujemy głównej bohaterce, nagle widzimy przebłysk nadziei w związku z losem biednej Tomoko i… łup! Nic z tego.

  Naprawdę cieszy mnie, że nie jest to kolejna produkcja, gdzie od samego początku przewidziany jest happy end.. Warte obejrzenia. Daje mocno do myślenia.
 • Avatar
  A
  seethli 8.11.2013 09:05
  Przyjemny odmóżdżacz...
  Komentarz do recenzji "Brothers Conflict"
  ...jednak nie da się ukryć, że gadająca wiewiórka Juli miała w sobie więcej sensu i logiki niż cała seria xD Oglądało się przyjemnie, mimo tragizmu fabuły. Da się też nieraz zawiesić oko. Jeśli nudzicie się i macie ochotę na coś naprawdę mało wymagającego – proszę bardzo.
 • Avatar
  A
  seethli 15.10.2013 14:10
  Ok.
  Komentarz do recenzji "Shingeki no Kyojin"
  Jestem w stanie zrozumieć niemalże wszystko, jednak boli mnie siódemka wystawiona za postacie. Przecież one były GENIALNIE wykreowane, złożone. Po prostu każda z nich zachowywała się zgodnie z naturą człowieka, każda była unikalna.
  Tak właściwie w jaki sposób ocenia się tą rubrykę? Bierze się pod uwagę realizm postaci czy fakt jakie mieli charaktery? ._.'
 • Avatar
  A
  seethli 18.08.2013 08:41
  Jak dla mnie..
  Komentarz do recenzji "Toradora!"
  .. w tym anime postacie nie wykazywały żadnych zachowań wyssanych w palca i 10tka wystawiona przez recenzenta jest jak najbardziej trafna. Każda z nich miała swój własny, oryginalny charakter. Nikt mnie nie denerwował, a to swego rodzaju cud xD Co do końcówki.  kliknij: ukryte  Ta produkcja.. Czy też dzieło, było po prostu.. Piękne. Nie umiem znaleźć innego słowa. Mimo DROBNYCH graficznych wad jak np. czasami zbyt ''oklapłe'' fryzury głównych, męskich bohaterów.

  10/10