Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Taur

 • Avatar
  A
  Taur 21.04.2005 21:03
  Wady
  Komentarz do recenzji "Seikai no Senki"
  Rzeczywiście „fart” bohaterów może lekko irytować ale takie rozwiązanie jest chyba najbardziej eleganckie. Wyobraźmy sobie sytuacje gdy ginie jeden z głównych bohaterów – dramat, ba łzawy dramat. Na wojnie giną ludzie ale ktoś zawsze ocaleje, tu mamy załogę statku kosmicznego gdyby ktoś z załogi zginął to musiało by być to technicznie dość karkołomne. A seria ta ma jeszcze jeden duży plus pewną naukową poprawność, zgodną z kanonem sf stworzonym np. przez Star Trek.
 • Avatar
  R
  Taur 16.04.2005 17:08
  Seed Asray
  Komentarz do recenzji "Gundam Seed MSV Astray"
  Przestępstwo – nie przesadzajmy tą serie trzeba traktować jak mało udaną reklamówkę, skierowaną do mechofila;-)
 • Avatar
  A
  Taur 10.04.2005 21:01
  Twarze
  Komentarz do recenzji "Gundam Wing Endless Waltz Special Edition"
  Pełnometrażówka to świetna kontynuacja G. Wing. Dramatyczna, romantyczna i pełna zwrotów akcji, naprawde godna polecenia. Także tym, którzy dopiero chcą rozpocząć „przygodę z Gundams”. Nawet nie znająć serii TV zrozumienie akcji nie jest zbyt skąplikowane, a może zwabić do „źródeł”.
  MAM TYLKO JEDNO, ALE ... dlaczego pan Zechs, alias Milliardo, alias Preventer Wind wygląda tak wymoczkowato i czemu tak mało poświęcono uwagi tej postaci.
  No, ale to tylko taka moja mała dygresja.
 • Avatar
  A
  Taur 9.04.2005 11:18
  On Your Mark. HA!!!
  Komentarz do recenzji "On Your Mark"
  Ha, dopiero teraz wiem, że jest to zwarta całość nie klasyczne AMV. A historia była zbyt zwarta jak na klip, muzyka bardzo ładna. W sumie ciekawy pomysł na anime.