Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Toukotsu

 • Avatar
  A
  Toukotsu 25.01.2011 18:40
  3 razy "NIE". Dziękujemy.
  Komentarz do recenzji "Clannad Movie"
  1 Nie: To już było. Dla kogoś, kto serii nie widział, może wydawać się ciekawe, lecz osoba mająca już do czynienia z Clanadem po prostu się nudzi. Anime miało w sobie „to coś” czego brakuje filmowi. Do serii z chęcią wracam, ale do filmu to mnie wołami nie zaciągną.
  2 Nie: Seiyū Okazaki'ego. Z tego co pamiętam to w filmie jest inny, strasznie mnie to irytowało.
  3 Nie: Ending „Dango Daikazoku” kocham go, a tu zrobili z niego „coś” niekształtnego i za nic nie idzie tego słuchać.
 • Avatar
  A
  Toukotsu 18.12.2010 20:44
  Na dwoje babka wróżyła.
  Komentarz do recenzji "11eyes"
  Anime oglądnęłam całkiem przez przypadek i żałuję tego. Może pierwsze 5 odcinków było fajne i nie chciałam rezygnować bo myślałam, że jednak coś się będzie jeszcze dziać. I tu mój błąd nr.2 i nauczka: nudne, porzuć. Bohaterowie banalni, a co do Yuki – może lepiej, żeby nigdy jej nie było w tej serii. Główny bohater nie lepszy, aż chce się wyjąć go z monitora i trzepnąć w głowę. Może tylko na mnie tak działał, ale naprawdę zatłukła bym go z chęcią. Zakończenie błahe, płytkie i tak głupie, że człowiek zaczyna się zastanawiać po co w ogóle tyle zachodu dla tej serii. Nie polecam tego, bo nie ma po co.
 • Avatar
  A
  Toukotsu 5.04.2010 19:50
  Komentarz do recenzji "Naruto Shippuuden"
  Też nie zgadzam się z oceną redakcji. A jak tak na to spojrzeć to rzeczywiście 2 seria jest lepsza od pierwszej. najbardziej lubię Akatsuki, tylko szkoda, że ich coraz mniej. Ale co zrobić. :P