Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Usagi Drop

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  pewupe 9.08.2011 21:14
  Win sezonu?
  Co prawda, jeszcze się nie skończyło, ale z racji małej ilości odcinków – myślę, że już utrzyma poziom. W przeciwieństwie do takiego Aishiteruze Baby jest takie.. naturalne? Kreska jest bardzo przyjemna.
  9/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Thi 1.08.2011 19:13
  Nastoletnią Rin?
  Skoro dziewczynka chodzi do przedszkola to jak może być nastoletnia? Kilkuletnia jak już… Błagam poprawcie to.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Myore 29.07.2011 21:10
  dokonali przełomu!
  pierwszy raz w anime, dzieci zachowują się tak, jak rzeczywiście zachowują się dzieci. szacun.
  seria bardzo słodka i wreszcie coś innego i przyjemnego na spokojne wieczory przy herbatce.
  po 4 epach – polecam :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  NecroMac 26.07.2011 18:04
  Tym co jest tak dobre w tym anime, to właśnie normalność i naturalność zachowania bohaterów. Mały króliczek jest jednocześnie cały czas słodki, jednak często wykazuje się dojrzałością, czego nie widzimy na co dzień w anime!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Liquid.pl 26.07.2011 06:54
  Powiem tak, mange skonczylem cala czytac...
  jezeli pociagna cala fabule z mangi to jest to hit nad hitami, seria jest piekna.
  Tylko pozostaje niesmak tego ze rin  kliknij: ukryte . Mam nadzieje ze anime bedzie takie jak manga.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Lecho 25.07.2011 16:05
  Jest SUPER
  Po maskarach, duchach, mechach, zapłakanych księżniczkach, haremach zgromadzonych wokół jednego faceta, głupiutkich nastolatkach, śmiertelnie zakochanych itp itd – w końcu trafiłem na SUPER SERIĘ! to jest ta prosta i wzruszająca historia CZEKAM na więcej odcinków! Polecam!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  SuiKaede 20.07.2011 17:07
  Sympatyczne.
  Pierwszy epizod wieje nudą, bo nie ukrywajmy – ceremonie pogrzebowe zbyt ciekawe nie są.
  Natomiast drugi jest bardzo sympatyczny i ciekawy. Może ta seria będzie niezła, zobaczymy, co dalej ;]
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Pierce 16.07.2011 17:54
  Przede wszystkim genialne wykonanie
  Pierwszy epek jest rzeczywiście niezły, natomiast to co dzieje się w następnym jest jeszcze bardziej nie do opisania. Ta tendencja utrzymać się nie może, gdyż wyjdziemy poza skalę :]. Życzyłbym sobie ujrzeć więcej epizodów na tym poziomie, aby inne serie miały się od kogo uczyć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Pierzasty 15.07.2011 01:06
  Dzięki za opinie :D Przekonaliście mnie bym zaczął to oglądać. Jako że już wszystkie dobre anime z gatunku „okruchy życia” oglądałem to mam nadzieje że będzie co najmniej tak samo wciągające jak Clannad ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  anulka406 14.07.2011 23:14
  Póki co balansuje na granicy
  Widzę, że jak na razie pozytywne komentarze. Ja jednak nie mówiłabym w tak wielkich słowach o anime, które ma póki co tylko jeden odcinek. Po tym jednym odcinku wiele może się wydarzyć. Widziałam już trochę anime, a gatunek „okruchy życia” należy do moich ulubionych. Zobaczymy, jak zostanie to przedstawione tutaj. Póki co widać spokojne, nastrojowe anime z delikatnym, oszczędnym projektem grafiki. Z pewnością jednak ta oszczędność jest celowa, bo tak samo przedstawia się manga. Widziałam już inne tytuły próbujące się utrzymać w takim klimacie – tu akurat mam na myśli Kimi ni Todoke i Wandering Son. Z tego drugiego powstała genialna, nastrojowa obyczajówka, a to pierwsze wieje nudą i schematycznością. „Usagi Drop” utrzymuje się gdzieś pomiędzy. Pierwszy odcinek zostawia bowiem dobre wrażenie, jednakże momentami lekko zawiało nudą. Pewne sceny były zbyt przedłużone. A jednak mam w tej chwili pewne oczekiwania. Osobiście lubię także historie typu „samotny mężczyzna zajmuje się kilkuletnią dziewczynką” (serce mięknie na wspomnienie japońskiej dramy My Girl), bo czego innego pragną kobiety? A do tego dodać wykreowany klimacik… OCZEKIWANIE. Mam nadzieję, że zostanie zaspokojone. Póki co zapewniam, że można zerknąć. Nawet, jeśli ktoś nie jest fanem takich spokojnych obyczajówek, nigdy nie wiadomo, czy akurat ten tytuł nie okaże się przełomowym i nie skłoni do zmiany poglądów.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Apokalipsus 14.07.2011 22:25
  Po II epku
  Jestem pod wielkim wrażeniem tych dwóch odcinków. I zgodzę się z przedmówcą – to anime jest świetne w niedający się opisać sposób.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  Rzaki0Pak 14.07.2011 01:42
  Nadzieja sezonu
  Przez 30 minut próbowałem ująć w słowa niesamowitość tego anime… bez skutku. To po prostu trzeba zobaczyć. Jeśli twórcy utrzymają ten nastrój przez wszystkie odcinki to bez wątpienia to anime będzie najlepszą obyczajówka jaką widziałem. Fanom „normalnych anime” nie polecam tego tytułu – osobą szukającym czegoś „wyższego” szczerze je polecam. ; ]
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime