Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Yakusoku no Neverland

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Eshaze 17.01.2019 19:55
  Odcinek 2
  Jest dobrze, ale jakoś nie czuć intensywności niektórych scen. kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 13.01.2019 22:49
  Trochę się obawiałem, że mnie to nie weźmie, bo jakoś nie lubię umieszczania dzieci w anime, prowadzi to do infantylnych zachowań albo przedramatyzowania i stworzenia „superdziecka”. Ale póki co jestem mile zaskoczony. Mam tylko nadzieję, że nie przerodzi się to w gore i rzeź niewiniątek. Czas pokaże.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  -Puzzle 11.01.2019 14:10
  Drobny problem
  Odcinek udany na początek, ale przeszkadza mi to bardzo typowe zagranie fabularne – czemu miły sierociniec nigdy nie może być po prostu miłym sierocińcem?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Koogie 11.01.2019 13:37
  1 odcinek
  Wygląda solidnie, troszkę mroczniejszy klimat plus dzieciaki i ładnie animowane. Na ten moment mi wystarczy
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 10.01.2019 16:18
  Jest na pewno intrygujące, a tyle mi wystarczy po pierwszym odcinku. Ludzie zachwalają materiał źródłowy, więc mam wysokie oczekiwania.

  Technicznie nie widzę powodów do narzekań, jest kilka fajnych postaci i premise zdaje się być jak najbardziej ok(nawet jeśli okaże się być w pewnym momencie edgy, to nie będę miał nic przeciwko).

  No i ciekawi mnie bardzo postać opiekunki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 10.01.2019 02:45
  Fajny początek. Czekam na więcej.
  Tylko ten opening taki meh. Jak nie UVERworld.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Tassadar 9.01.2019 23:26
  Pierwszy odcinek świetnie wyreżyserowany i rozplanowany (pomijając nudności jakie dopadły mnie przy ujęciu przesuwanym wzdłuż muru, tu CG nie wyszło najlepiej), ale gdybym miał oceniać jak na razie, to anime wydaje się dość oczywiste. Ciekaw jestem, w jakim kierunku to pójdzie. Liczę na coś klimatycznego i inteligentnego, a nie mocno młodzieżowego na fali Igrzysk Śmierci i tego typu kina. Ostateczne jeśli poziom się utrzyma, to obroni się nawet słabszą historią i będzie z pewnością jednym z lepszych anime sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 9.01.2019 22:03
  pierwszy odcinek
  Ja pierdziu, ale to było genialne! Oglądałam niemal cały odcinek ze ściśniętym sercem, nie mogąc oderwać wzroku od ekranu jeszcze długo po zakończeniu. Twórcy świetnie połączyli sielski nastrój dziecięcych zabaw z atmosferą niepokoju (ta muzyka!  kliknij: ukryte  Naprawdę jestem pod wrażeniem.
  Taki tylko mały drobiazg, nie wiem, jak to nazwać, bo to żadna uwaga czy coś złego – jakoś na razie nie potrafię widzieć w Emmie dziewczyny, nawet jak pokazana jest jej cała sylwetka. Ale pewnie później się przyzwyczaję.
  Może obecny sezon nie będzie taki zły, jak myślałam. Na razie poznałam trzy świetnie – nie, wspaniale – zapowiadające się serie. Oby każda z nich do końca utrzymała swój poziom (a jak jeszcze trafią się z dwa inne bardzo dobre tytuły, już w ogóle będzie super).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 9.01.2019 19:31
  Brak narracji (która była w mandze) wyszedł tej adaptacji na dobre – atmosfera jest przez to dużo lepsza i jeszcze bardziej mroczna, wręcz „duszna”, jeśli można to tak określić.  kliknij: ukryte  Liczę na udaną adaptację :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Eshaze 9.01.2019 19:01
  Świetnie zaadaptowany pierwszy odcinek. Oj, oby tego nie zepsuli, bo manga jest świetna.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime