Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Genocyber

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Olegiusz 24.12.2019 20:51
  E tam
  Wcale nie taki zly ten Genocyber, lekko histeryczna recenja. Spokojnie 8/10, szczegolnie jak widze stan dzisiejszych anime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kosiarz 12.11.2018 00:29
  Całkiem ciekawe.
  Sięgnąłem po ten tytuł gdyż gdzieś w internecie widziałem kompilację najbardziej ekstremalnych scen z anime. Przyznam, że jak dla mnie Genocyber ma bardzo dobrą kreskę i ogrom chorych (żeby nie napisać poj***nych) scen sadyzmu i skrajnego okrucieństwa. Te dwie rzeczy sprawiły, że nadal to „dzieło” pamiętam. Tylko przed powtórnym obejrzeniem zniechęca mnie DZIADOWSKA fabuła. Nijak się zaczyna. Nijak kończy. Plusem są sceny akcji oraz wygląd niektórych postaci (Vajranoid ma u mnie pierwsze miejsce) gdyż lubię nacieszyć oczy takimi szczegółami. Czy polecam Genocybera? Tak choć niekoniecznie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Esen 13.11.2017 11:52
  A mi się podobało lubie takie brutalne gore
  Cala reszta lipa ale jako relaks jak ktoś lubi w ten deseń to ok
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  PaSaT 31.01.2017 22:12
  Chore
  Chore, 2/10. Dlaczego tak wysoko? Bo to już jest tak złe, że gorsze niż „gorsze być nie może”. Za osiągnięcie tak niskiego poziomu (albo inaczej – gore, czyli wszystko to, co wypacza piękno, dobro, moralność itd. na poziomie ekstremalnym), za najbardziej chore z najbardziej chorych scen w anime. Berserk to przy tym kino familijne. Takiego czegoś nikt o zdrowych zmysłach nie powinien oglądać, a jeśli komuś się podobało – czym prędzej do psychologa w celu przepadania na skłonności psychopatyczne.
  Odpowiedz
 • schaby 31.03.2015 00:04:47 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Asmitha 24.04.2014 01:21
  Właśnie zakończyłem ten seans i szczerze… To jeno z najdziwaczniejszych połączeń geniuszu i kiczu jakie w życiu widziałem. Są fragmenty występujące w tej produkcji które rozwalały mnie swoim przesłaniem i głębią o obok zaraz pojawia się jakaś kurewska wpadka. Mam wrażenie że jak by autorzy tego mieli budrzet oraz możliwości to mogło by się to przerodzić w coś z pułki NGE czyli ligi swojej własnej a tak to jest to chory mix który ma multum wad ale też i kilka plusów
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Pazuzu 5.05.2012 16:31
  Takie przyjemne patrzadło
  Fakt – dziury w scenariuszu przypominają Atlantyk.
  Fakt – odcinki są ze sobą niemal nie powiązane.
  Fakt – postaci nie dało się polubić, czy przejąć ich losem.
  Fakt – ścieżka dźwiękowa nie jest najwyższych lotów.
  Fakt – scen gore jest od diabła i ciut ciut, a wszystkie wyjątkowo obrzydliwe.
  Fakt – mimo wszystko oglądało się nieźle. Każda z trzech historyjek jako samodzielna produkcja obroniła by się całkiem nieźle. Żadna co prawda nie grzeszyła oryginalnością, ale muszę przyznać, że organiczny lotniskowiec robił wrażenie. W ogóle środkowe epizody były chyba najlepsze. Końcowe dwa były za bardzo oklepane i typowe  kliknij: ukryte  , początkowy zaś polano taką ilością pseudonaukowego bełkotu, że trudno było go przetrawić, choć trzeba przyznać, bronił się scenami akcji. Generalnie polecam miłośnikom gore, bo tego typu scen było pełno, i osobom odpornym na dziury w scenariuszu. Bo poza wymienionymi przeze mnie wadami oglądało się naprawdę przyjemnie. Taka niewymagająca, krwista rozrywka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saori-chan 3.05.2012 19:26
  Dzisiaj śpię przy zapalonym świetle i omijan mięsne
  Anime obejrzałam z ciekawości, gdyż inne horrory nie zrobiły na mnie większego wrażenia.
  I powiem tak: NEVER EVER!
   kliknij: ukryte 
  Pełno wnętrzności, krwi, kości, potworów, szkarad…
  Anime oceniam 5/10. Dlaczego tak wysoko?
  Ponieważ to jedyny horror który mnie przeraził i spowodował mdłości. Fani filmów gore – dla nich obowiązkowe, jak i dla osób, które szukają mocnych emocji. Reszcie radzę się trzymać z daleka…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  nikt 15.09.2010 09:43
  chore
  chore ostro chore i to jest ten plus xD na pewno mi sie spodoba ale ta grafika mnie odstrasza ale spróbuję obejrzeć
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime