Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Street Fighter II V

 • Avatar
  A
  gilgamesz2 9.06.2024 14:27
  dla fanów gier fajne ... i nie tylko
  Zaskoczyła mnie ciekawa i dorosła fabuła, zaczynając oglądać serie miałem podejście głupiej adaptacji gry konsolowej ale to mi zrobiło się głupio. Postacie solidne a zwłaszcza antagonista no i można poznać backround postaci z gier. Muzyka kuleje i na pewno jest to słabsza część anime. Graficznie wygląda porządku niestety pierwsze 6 odci. wygląda zdecydowanie lepiej niż reszta anime, włącznie z animacją która oberwała najbardziej. Myślę że 8/10 to uczciwa ocena.
 • Avatar
  A
  Lees 25.01.2021 19:40
  Absolutnie jestem zachwycony tą serią. Old school w najlepszym wydaniu.
 • Avatar
  A
  K2 29.08.2011 01:28
  Jest to najlepsza produkcja w świecie Street Fighter. Kreska nieco bardziej miękka i elastyczna niż zwykle, dobrze skonstruowana fabuła i bogaty świat. Całość ozdabiają sceny walki (a nie na odwrót), co wyraźnie sprzyja temu anime.
  Historia jednego z turniejów oczywiście, (tym razem uknutego przez Bisona). W tle główni bohaterowie uczą się tajników Hado. Pokrótce można też poznać historie kilku postaci. Wszystko w przyjemny dla widza sposób zamyka się w całość.
  Anime które na pewno warto zobaczyć, będące w niewiarygodnym wręcz kontrastem dla pozostałych SFów, (na które nie warto tracić czasu).
  PS:
  W mojej ocenie anime to jest w pierwszej 10 ulubionych tytułów, a widziałem na pewno ponad 200.
  • Avatar
   HanzoHattorii 15.08.2013 21:21
   SF II V
   Serie oceniam całkiem pozytywnie. Ale nie zgodzę się z tobą w kilku rzeczach. Np. nie ma tutaj żadnego turnieju.
   Nawet sporo postaci się pojawiło (jak dla mnie to plus). Fabuła rozbudowana. Niestety później zaczęło się robić nuudno. Nie ciagle, ale były naprawdę nudne odcinki (np. kiedy Cammy miała zabić ojca Chun Li).
   Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że seria nie jest najmłodsza. Mimo to jest okej.
   No i nie zgadzam się z jeszcze jedną rzeczą. Z tym, że na inne serie nie warto tracić czasu. Inne anime SF nie są mistrzostwami, ale jako fan Street Fightera (i sztuk walk) je lubię :]. Mają pozytywne strony.
   pozdro!