Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Magic Kaito

 • Avatar
  A
  Calissa 26.08.2011 20:29
  ciąg dalszy
  Gdy wyszła ova, czy special, można było odczuć ten lekki zawód, że jednak nie ciągnie się to dalej, bo Magic Kaito jest mangą, która nadaje się do dłuższej adaptacji chociażby w formie pełnowymiarowego anime.
  Teraz jednak wyszły dodatkowe dwa odcinki i kto wie, może wyjdzie jednak z tego coś więcej?
 • Avatar
  A
  MollyArrow 7.06.2011 21:41
  Cienko ale ujdzie
  Nie powiem żebym była zachwycona ale w sumie nie było źle, najbardziej zawiodła mnie chyba kreska, wiem wiem w serii Detective Conan już od pięciu lat olewają postaci i czasami ma się wrażenie że rysują je amatorzy (najgorsze są oczy i włosy) no ale trudno poza tym myślę że było ok niestety nic więcej
 • Avatar
  A
  Ayanami 17.12.2010 17:05
  Szkoda, że nie powstała dłuższa seria.
  Dobra recenzja do dobrego anime Żałuje wielce, że nie powstała z tego dłuższa seria Na pewno bym oglądała. W przeciwieństwie do Detective Conan grafika jest bardzo ładna, ogląda się więc jeszcze przyjemniej.
 • Avatar
  A R
  moshi_moshi 27.11.2010 14:12
  Dobre
  Jak na tak krótką produkcję, Magic Kaitou wypada zaskakująco dobrze. Właściwie mogłabym się tylko podpisać obiema łapkami pod recenzją. Całość jest ciekawa i dobrze poprowadzona, a bohaterowie wyjątkowo uroczy i sympatyczni. Istotnym jest fakt, że anime przypadło mi do gustu chociaż nie znam cyklu o Conanie, a mangi nie widziałam na oczy. Wielka szkoda, że ograniczono się do jednego odcinka, bo historia zdecydowanie zasługuje na kontynuację w postaci długiego serialu. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ten potencjał zostanie kiedyś wykorzystany.

  Sama recenzja jest bardzo dobra, spójna i ładnie napisana. Autor podkreślił wszystkie znaczące zalety anime, ale nie zapomniał też o kilku wadach. Lecz chyba najważniejsze jest to, że tekst jest „czytelny” zarówno dla osoby zaznajomionej z przedstawionym światem, jak i takiej, która pierwszy raz ma do czynienia z bohaterami. :)
  • Avatar
   Chudi X 30.11.2010 21:48
   Re: Dobre
   Również żałuję, że opowieść o losach Kaitou nie doczekała się dłuższej serii telewizyjnej bowiem złodziej jest jednym z moich ulubionych mangowych/animcowych bohaterów.

   Dziękuję również za komentarz do samej recenzji. Miło jest przeczytać kilka zdań od osoby z dłuższym stażem w tworzeniu takich prac (należącej jednocześnie do redakcji).