Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Beck [2010]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Avalia 11.02.2015 14:33
  O filmie
  Mnie wyjątkowo nie zabrakło głosu głównego bohatera. Pierwsze dlatego, że miałam to (nie)szczęście go słyszeć, a podkładanie mu innego głosu tylko w piosence wypadło by głupio, po drugie jak Ayanami wspomniała to fajnie pobudza wyobraźnię, tak więc dla mnie to całkowicie na plus.
  Poza tym film wyszedł naprawdę dobrze (nie wiem jak się ma do oryginału bo nie widziałam) ale sam z siebie przyjemnie się oglądało i miał naprawdę fajną ekipę aktorską.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ayanami 3.05.2012 00:16
  Mnie odpowiadał fakt, że twórcy pozostawili Koyuki'ego niemym w czasie śpiewania. To bardzo pobudza wyobraźnię. Myślę, że zabieg ten był zdecydowanie dobrym posunięciem (choć to już pewnie kwestia sporna). Głos, który mógłby urzec tysiące ludzi, zahipnotyzować ich… Taki głos mógłby należeć do któregoś z nieistniejących na rynku muzycznych wokalistów zespołów rockowych, ale zawsze znalazłby się ktoś, komu by się nie podobał. A tak widz może sobie wyobrazić najwspanialszy głos, jaki mógłby usłyszeć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Myore 30.05.2011 12:04
  najlepsza ekranizacja aktorska anime/mangi, jaką widziałam
  Pomyśleć, że odpaliłam ten film tylko po to, żeby zrobić screeny. Jak już zaczęłam, nie mogłam przestać go oglądać. Jak na wersję filmową produkcji japońskiej, mnie powaliło. Jest to prawdopodobnie najlepsza i jedyna naprawdę dobra ekranizacja, ze wszystkich tytułów, które do tej pory nakręcono. Do perfekcji brakuje jej tylko jednego szczegółu, który już został przez poprzedników wymieniony.

  Jeśli ktokolwiek martwi się, że zepsuje sobie wrażenia źle dobraną muzyką i aktorami, to już nie musi. Wszystko zostało dobrane genialnie. Imo perełka. Polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  eyekiss 30.05.2011 07:30
  :)
  No tak brakuje Koyuki'ego, ale jak dla mnie aktorów dodano tak genialnie iż jakos mi to rekopensuje. 9,5 !!! ewidentnie, muzyka super, angielski japończyków niesamowicie wyszedł!!!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Adi2525 14.05.2011 18:49
  Cóż mogę się w sumie powtórzyć, że zabrakło głosu Koyuki'ego i to zepsuło efekt film. Parę rzeczy pozmienianych jak to bywa w live action wzdględem mangi czy anime, ale historia i tak nieźle wyszła.

  7/10 za brak głosu Koyuki'ego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ErrorLK 14.05.2011 16:47
  Film mi się bardzo podobał, lecz zabrakło mi tak jak kolega wyżej napisał wyżej, głosu Koyukiego. Ogólnie film mi się bardzo podobał, ale z powodu braku tego elementu 9/10 :P

  Zmoderowano odnośnik do strony zawierającej materiały niezgodne z polskim prawem.
  IKa
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Speed1111 11.05.2011 03:22
  Film dobrze zrealizowany, ale niestety zabrakło czegoś bardzo istotnego, a mianowicie brak głosu piosenek Koyukoego, nie wiem dlaczego tak zrobili i co za tym się kryje, ale to zepsuło strasznie efekt, bo gdyby był głos, to cały film dostałby ode mnie 9/10, bo było bardzo dobrze, ale przez brak najistotniejszego elementu dostanie 6.5/10
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime