Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

1+2= Paradise

 • Avatar
  A
  lasagna777 16.05.2015 22:42
  Banan
  Sama nie wiem za co, ale dałam 6. Irytowała mnie idea leczenia gwałtu gwałtem – tak zrobiłby rodzic­‑homeopata, a nie rodzic­‑lekarz :P

  I najwyraźniej się niespecjalnie starał z szukaniem… tak, żeby kasy nie wydać…

  Gdybym chciała uświadamiać seksualnie dojrzewającego chłopaka, to poszukałabym luksusowej kurtyzany, przebadanej na HIV i inny syf; profesjonalnej, doświadczonej i taktownej, z najwyższej półki. Nie żałowałabym kasy.

  Natomiast pan doktor najwyraźniej wyszedł na ulicę, spojrzał pod najbliższą latarnię i przywlókł stamtąd za uszy dwa najtańsze wycieruchy w mieście, tak ubogie, że nie miały nawet własnego lokum do przyjmowania klientów, a sprzedały się za kawałek chleba i dach nad głową… Skąpiradło, powtarzam!

  Skutek: poziom ecchi taki, jaki mogą zapewnić wyposzczonym marynarzom najpodlejsze dziewki portowe… Pierwszy odcinek oglądałam więc z niesmakiem, drugi – z bananem na ryju, gdyż wraz z nowymi postaciami poziom wzrósł. Za ten banan – szóstka.

  Mam nadzieję, że nie przegięłam ze słownictwem, nie chcę zebrać ban(an)a…
 • Avatar
  A
  Diablo 2.07.2013 22:38
  No cóż...
  Hakman, ecchi nie tylko Kiss X Sis ma na imię, ale w sumie rozumiem skąd takie a nie inna skojarzenia, bo podobieństw faktycznie można trochę wyłapać. Paradaise mnie trochę wymęczył, ale ogólnie rzecz biorąc to dość sympatyczny średniak, z kilkoma dość oryginalnymi pomysłami na gagi.
 • Avatar
  A
  hakman4 20.12.2011 13:26
  średnie
  Ta seria jako ecchi jest jak każdy by zauważył starą wersją Kiss x Sis . Możliwe ,że na tym się wzorowali. Mamy 2 dziewczyny, które chcą nakłonić w rożny sposób głównego bohatera do przebywania z nimi na sposób erotyczny. Właściwie nic nowego.
  Słodkie dziewczyny, dużo podtekstów seksualnych i po za tym od fabuły wiele nie można wymagać. Trochę
  się rożni od Kiss x Sis ,ale jednak to ecchi ;].
  Bez rewelacji :P.
 • Avatar
  A
  shiri 22.06.2011 23:43
  Przeciętniak
  Nie podobało mi się. Jak dla mnie niewarte uwagi.