Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Tatakae! Chou Robot Seimeitai Transformers: Scramble City Hatsudou Hen

 • Avatar
  R
  NuG 29.08.2011 08:57
  Nie ma czegos takiego jak Generation 2. :>
  Tego okreslenia uzywa sie jedynie do odcinkow Generacji pierwszej w ktorej jedyne co zmieniono to intro na wersje w ówczesnym 3D. Japonskie kontynuacje G1 nigdy przez fanow okreslane nie byly jako G2. Ot po prostu kontynuacja „żółtków”, która nigdy nie została przyjęta jakoś wspaniale przez fanów czyli Headmasters, Masterforce, Zone, Victory i właśnie Scramble City, ktore mialo byc odpowiednikiem amerykanskiego The Movie z 86. :>
  • Avatar
   Szaman Fetyszy 29.08.2011 15:14
   Nie do końca ^^

   Owszem, jeśli chodzi o wersję animowaną Transformerów, to Generation 2 nigdy nie doczekała się swojego sezonu, czy nawet odcinka, a sezony japońskie dotyczą Generacji 1. Istnieje jednak oficjalna amerykańska wersja komiksowa, która swój początek miała jako crossover z G.I. Joe. Opowiadała o tym, jak Megatron i Starscream wygrzebali się z po raz kolejny rozbitej Arki (Starscream do spółki z Shockwave'm ukradli ją jeszcze w Generacji 1 podczas bitwy z Unicronem)i ( z tego co pamiętam) wykryli źrodło zaawansowanej technologii. Okazało się ono bazą Cobry. Megatron (bardzo rozklekotany) wygrał i zawarł układ z liderem Cobry, że ich będzie wspierał w zamian za upgrade siebie i Starscream'a. Oczywiście ich wykołowali.

   Transformers Generation 2 – już jako osobny komiks – opowiada o walce Autobotów z Decepticonami 2.0 pod dowództwem Jhiaxusa i „starymi” pod wodzą Megatrona. Fabuła Generation 2 niestety się urywa po zakończeniu wątku.

   Mam nadzieję że wyjaśniłem dokładnie zawiłości dotyczące Generacji 2 ^^.
   • Avatar
    NuG 30.08.2011 13:56
    ja tam w komiksy nie wnikam. Serialowe G2 nie ma i tyle :>
    Jedyne co czytalam to pare komiksow z IDW i calosc z TM­‑Semic. O ile seriale ogladam z mniejszym badz wiekszym zachwytem to do komiksow mnie nigdy nie ciagnelo. Zwlaszcza ze w najnowszych niezle zonki wychodza na temat postaci.