Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Pita Ten

 • Avatar
  A
  saria 11.03.2016 20:52
  super anime
  fajne anime oglądałam parę odcinków i naprawdę mi się podobały polecam :)
 • Avatar
  A
  Shampoo24 13.09.2010 19:47
  Słodkie
  Naprawdę słodkie (miejscami nawet za bardzo), ale ma w sobie TO coś.
 • Avatar
  A
  one girl 20.06.2010 15:07
  Superowe
  Świetne anime. Naprawdę polecam. Szczególnie tym, którzy chcą zobaczyć coś lekkiego, wesołego i słodkiego, ale nieprzesłodzonego.
 • Avatar
  A
  Grisznak 4.09.2006 09:40
  czy ja wiem...
  Mi ten tytuł zareklamowano jako shoujo – ai, wziałęm się za oglądanie i…dostałem po oczach mega ultra super cute postaciami i taką też wizją świata. Odpadłem po dwóch odcinkach…
  • Avatar
   Visenna 12.09.2009 21:20
   Re: czy ja wiem...
   Shoujo­‑ai? A fe. W życiu to nie jest shoujo­‑ai.(gdyby było, to bym nie oglądała. : ])
   Anime jest bardzo „słodkie”, ale jak dla mnie wcale nie przesłodzone. Przede wszystkim piękne – jak napisano w recenzji, podkreśla wartość przyjaźni i tych, których już z nami nie ma. Piękne w każdym calu – niby są anioły i demony, ale wszystko zmieszczone w realnym świecie. Do gustu przypadł mi Kotaro.
   Najlepsze jest to, że miłość bohaterów nie jest pokazana w sposób podrywu i takich innych. I najlepsze jest to, że jest ona tak niewyeksponowana że aż…daje po oczach. O co mi chodzi? W Pita Ten miłość  kliknij: ukryte  nie została wyeksponowana na pierwszy plan. I co? Właśnie przez to, najbardziej „skąpe” dla niektórych sceny miłosne(takie jak kilka miłych słów na osobności, 2­‑minutowa scenka) wywoływały u mnie wzruszenie. To jest taka jakby ukryta wielka czułość. Ja tak to odebrałam.
   Rzecz jasna nie każdemu musi się podobać. Na pewno dla fanów anime typu Death Note będzie to słodziachny gniot dla przedszkolaków. Ale ja trzymam się swojego zdania – to anime jest niezwykle uczuciowe, czego może nie widać na pierwszy rzut oka.

   Polecam gorąco tym, którzy lubią i się śmiać i płakać przy anime.

   Visenna.
 • Avatar
  A
  Moleman 87 3.09.2006 22:46
  Słodkie...
  Szczerze polecam wszystkim fanom tego typu anime. Jest tu wszystko co być powinno: Misha i
  Shiya są po prostu urocze, Dai­‑chan i Koboshi
  wzbudzają szczery śmiech a kot­‑demon usiłujący sprawić by Shiya zachowywała się jak „prawdziwy
  demon” to klasa sama w sobie. Polecam! Uwaga: Oglądanie grozi próchnicą od nadmiaru słodyczy.
 • Avatar
  A
  Elleander 26.12.2005 18:01
  Pita ten -su
  Piękna seria – su :-) na początku bardzo zabawna i ciekawa a w ostatnich 2 epizodach troche łzawa (głownie jak się patrzało w te piękne oczy właśnie takie oczy jak wszyscy tutaj mieli lubie najbardziej w anime bo dodają nutki śmiechu gdy sytuacja jest zabawna, oraz sprowadzają łzy gdy wspomnienia o osobach bliskich gasną) i dająca do myślenia :) w pełni się zgodze z recenzją tylko ocene bym nawet o 1 podwyższył bo w swoim gatunku anime jest bardzo dobre i nie żaluje że je oglądałem a napewno obejrze jeszcze raz. Pozdrawiam – su :)