Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Endride

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  blob 19.04.2016 20:05
  Nic o czym by wiersze pisać, ale przynajmniej solidniak. Fajny koncept podziemnego świata i ciekawy kierunek artystyczny: kolaż? Efekt jest kolorowy, wręcz oczopląsowaty, ale jednocześnie intrygujący, a Endora wygląda przez to unikatowo (podoba mi się zwłaszcza ta jesienna kolorystyka). Trochę mi przypomina świat z NGNL. Bohaterowie? Na razie ciężko o nich mówić, najlepsze wrażenie robi na mnie Pascal: dawno nie widziałem postaci naukowaca, który miałby lekki dystans do wszystkiego, ale jednocześnie wydawał się rozsądny. Tak czy owak zapowiada się solidna i przyjemna seria fantasy…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ryuki 14.04.2016 11:34
  Endride ma fajny koncept i ogólnie jestem ciekawa jak to się dalej potoczy. Jednak na razie nie jestem w stanie powiedzieć co myślę o fabule czy postaciach poza tym, że bohaterowie mnie nie wkurzają, daleko im do tego. Coś więcej po 2 odcinkach jest niemożliwe. Natomiast ciekawe jest jak dla mnie bardzo negatywne podejście do tego tytułu. Szczerze zazdroszczę osobom, które mogą nazwać to anime słabym czy głupim. Ja też bym chciała by takie anime mogła negatywnie ocenić xD niestety to arcydzieło w porównaniu do tego co bym określiła słabym i głupim. Pomijając żarty, jak narazie jest zwyczajnie ok, może więc pójść w obie strony.

  Co do strony technicznej. Animacyjnie jest dobrze, to nie apogeum jakości Brain Base ale gadki o statycznych kadrach, które znalazłam na pewnym forum rozśmieszyły mnie po połowie 1 odcinka. Natomiast co dla mnie jest najlepsze to zobaczenie kreski Watsukiego. Ostatni raz widziałam ją w Busou Renkin, wieki temu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ao desu 14.04.2016 01:46
  Zasada dwóch odcinków
  Na razie idzie powoli, ale to w końcu 24 odcinkowa seria, więc przejdzie. Główny bohater mnie drażni tym swoim krzyczeniem na wszystkich i mieczem, który wygląda jak krewetka. Wolałbym też, żeby o cząstkach, których zderzenia tworzą te bronie, już nigdy nie wspomnieli :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Melmothia 3.04.2016 19:16
  To jest tak głupie, że aż śmieszne. Ale sama chyba nie dam rady tego dalej oglądać, drewniane postaci to dla mnie jednak trochę za dużo, nie pomoże tutaj nawet wysparkliwanie z siebie kolorowych broni. Ale nie powiem, seans grupowy mógłby być całkiem udany.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 3.04.2016 16:59
  Dużo się nie spodziewałem po opisie, ale po pierwszym odcinku nie jest źle. Wygląda na to, że historia będzie co najmniej znośna, a postaci zaskoczyły mnie całkiem pozytywnie swoim zachowaniem.
  Niestety sceny walki pozostawiają wiele do życzenia pod względem samej choreografii i animacji. Za to świat przedstawiony wygląda na spójny i miejmy nadzieje zostanie przedstawiony w jakiś sensowny sposób.

  Pożyjemy, zobaczymy, ale jest zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime