Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Girls und Panzer der Film

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 10
  Turbo Kapec 3.07.2016 03:19
  Hmm wchodzę sobie na tanuka anime i w ostatnio dodanych widzę dwie bardzo wysoko oceniane pozycje. Tego kwiatka i prequel LoGH. Patrzę na oceny, zapalam papierosa i rozmyślam nad…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  BMVR 22.06.2016 10:44
  Mógłbym napisać dłuższy elaborat wychwalający ten film kinowy, tylko po co… Jest tylko jedna ocena oddająca moje odczucia w trakcie seansu a jest nią 11/10.
  Polecam absolutnie każdemu, nawet osobom które nie znoszą anime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  qwerty 20.06.2016 23:37
  A zauważył ktoś nawiązanie do Polski? Pod koniec filmu pojawia się maskotka misia, którego nazwano Wojtek. W którejś z wersji mangi Girls und Panzer była nawet szkoła, która wzorowała się na polskich wojskach pancernych i miała niedźwiedzia Wojtka w herbie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Diablo 18.06.2016 22:11
  A mnie po seansie naszło pytanie… Kto, u licha, spłaca zniszczenia, które narobiły panny czołgistki? Jeśli to szkoły sypią potem kasę na odbudowę zniszczonych domów itd, to już rozumiem czemu tak bardzo chciano pozbyć się Oorai.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Yuri-Onna 9.06.2016 12:09
  To było piękne. Te Japonki, które walczyły tak… japońsko. I świetnie zrobione starcia grupowe. Nawet właściwie powtórka w postaci  kliknij: ukryte  mi nie przeszkadzała.

  ...i Karl. Obstawiam, że w drugiej kinówce, jeśli powstanie, będzie Dora.

  Ciekawe, czy będzie drugi sezon. Może by wprowadzili nowe szkoły i obecną w mangach ligę czołgów lekkich?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Cthulhoo 6.06.2016 08:49
  Dawno się tak dobrze nie bawiłem podcza seansu. Rewelacyjna kinówka oferująca mi to, za co uwielbiam GuPa, tylko że więcej, mocniej i bardziej over the top. Niektóre sceny były tak dovre, że oglądałem je po parę razy, a możliwość zobaczenia ponownie wszystkich ważniejszych postaci i to w jednej, godzinnej bitwie była miodem dla moich oczu. Niestety, skala tanukowa nie przewiduje oceny 11/10, więc muszę wystawić jedynie dychę. Dla fanów GuPa pozycja obowiązkowa. A jak ktoś nie widział serii TV, to powinien ją nadrobić przed seansem kinówki, gdyż film jest kontynuacją, a nie osobnym produktem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  Koogie 1.06.2016 19:40
  Dobre, ale...
  Z góry powiem, że nie narzekałem w czasie seansu zbytnio. Główny czynnik, który przyciąga w tej serii to akcja i tutaj było jej ogrom i to w najwyższej szalonej jakości, lecz…

  Wszystko inne trochę słabizna.
  Główna oś fabularna to odgrzewany kotlet, który bardzo na siłę został wprowadzony.
  Nowi przeciwnicy w ogóle nie mają charakteru, jak na dwugodzinny film jestem w szoku jak niewiele wiadomo kim są te postaci. Serio, nawet OVA lepiej sobie z tym radziły, mając znacznie mniej czasu. Kurcze, nawet każdy dawny antagonista dostał więcej czasu niż Ci nowi.
  Mało wątków, a te które były wprowadzone w ogóle nie było rozwinięte. Po macoszemu. Zero emocji
  To są duże błędy i problemy, lecz… znowu obracam

  Główna scena akcji trwa godzinę i dla fanów serii, naprawdę jest tego wszystkiego bardzo dużo. Mnóstwo dobroci, od interakcji starych postaci, poprzez naprawdę wymyśle sceny akcji, kończąc na dobrej ich realizacji. Dla fanów serii pozycja obowiązkowa, ale poza nimi nikt inny z tego anime nic nie wyciągnie, bo po prostu nic tu nie ma.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Slova 1.06.2016 08:53
  Fenomenalnie absurdalnie dobre.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime