Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Hibike! Euphonium 2

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 14
  rocklee 23.06.2017 21:48
   kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 31.12.2016 02:03
  Generalnie praktycznie w ogóle nie mam słuchu muzycznego, ani tym bardziej nie interesuję się muzyką tego typu ale i tak było naprawdę przyjemnie – nie wiem do końca, czy to ze względu na brak dobrych okruch życia ostatnimi czasy, czy faktycznie seria potrafi się wybronić ale całość trzyma poziom; w tym również drugi sezon, z bardzo ciepłym oraz satysfakcjonującym zakończeniem. Studio odwaliło kawał dobrej roboty.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Shirokami 30.12.2016 03:27
  Hibike!
  No i koniec. Właśnie obejrzałem ostatni odcinek i cóż mogę o nim powiedzieć, to, że był dobry pożegnanie starszaków było wzruszające, aczkolwiek myślałem, że pokażą jak przyjmują nowych członków jeszcze, ale w sumie zakończenie mi się podobało. Miałem jednak nadzieję, że  kliknij: ukryte .

  Co do całej serii, to mogę powiedzieć, że ja jakoś nie zauważyłem znaczących różnic w stosunku do poprzedniczki, co w tym wypadku jest plusem. Choć ten wątek z tą uczennicą co asuka odmawiała jej powrotu to trochę za bardzo przedramatyzowali. Grafika jak to u Kyoani świetna, muzycznie też było dobrze. Ogólnie daje 8/10. kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 32
  J ♣ 21.12.2016 21:03
  gordo fajto!
  I właśnie na taki występ Kitauji czekałem przez dwa sezony! Perfekcja!!!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 7.12.2016 22:51
  Odcinek 10 - osobiste rozterki
  Oj, jak bardzo mnie ten odcinek poruszył… Głównie mówię o wątku  kliknij: ukryte  – nie powiem, przeżycie dość duże.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  J ♣ 30.11.2016 22:43
  ep. 9
  Natenczas Asuka chwyciła na taśmie przypięte
  Swoje eufonium, srebrne, błyszczące i kręte
  Jak rybia łuska, oburącz do ust je przycisła,
  Wzdęła policzki jak banię, w oczach krwią zabłysła,
  Zasunęła powieki, wciągła w głąb pół brzucha
  I do płuc wysłała z niego cały zapas ducha,
  I zagrało: eufonium jak wicher, wirowatym dechem
  Niesie w miasto muzykę i podwaja echem.
  Umilkła Kumiko i siadła w zadziwieniu
  Mocą, czystością, dziwną harmoniją pieni.
  Tanaka cały kunszt, którym w szkole słynęła,
  Wówczas przed uszami Oumae rozwinęła.
  Tu przerwała, lecz się Kumiko zdawało,
  Że Asuka wciąż gra jeszcze, a to echo grało…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 3.11.2016 01:33
  Niech to dunder świśnie… Liczyłem, że ktoś się walnie i będzie ciekawie, a tu występ jak malowany. Szkoda.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Klemens 9.10.2016 02:19
  Nie będę pisać jak to mnie druga część nie uwiodła, bo po co pisać to samo po raz n­‑ty, za to zastanawia mnie jedna rzecz – czy mi się tylko zdaje, czy postaci nie dość, że przedłużają wszelakie słowa, to wyyypoooowiaaadaaająąąą jeeeee naaaazdwyyyyczaaaaajjjj woooolnoooooo (coś w tym stylu)?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Louella 6.10.2016 20:35
  Najcudowniejsze anime życia - sezon drugi
  Jestem wręcz zachwycona. Nie mogłam uwierzyć, że moje ulubione anime dostaje kontynuację; aż się wzruszyłam przy oglądaniu tak wybitnego i trzymającego w napięciu pierwszego odcinka. Bardzo podjarałam się, gdy usłyszałam, że ma liczyć sobie dwa zwykłe odcinki. c: Na razie nic nie odstaje ani trochę od poprzedniego sezonu. Czekam na rozwinięcie akcji i zastanawiam się, jak dużo materiału uda im się zmieścić w tym sezonie. Bardzo chciałabym, żeby zekranizowali wszystkie tomy powieści, byłabym wniebowzięta. Obejrzenie tego sezonu to dla mnie pewnik. Już nie mogę się doczekać odcinka drugiego, jestem cała nahajpowana. Hibike. Jest. Już. Emitowane. ❤.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Jokobo 6.10.2016 18:50
  Hibike! Dramaphonium 2
  No tak… cóż, już przy pierwszym sezonie się mocno rozczarowałem, ale pierwszy odcinek to było chyba 'najcięższe' 50 minut w tym sezonie. :D Apogeum niechęci do tytułu osiągnąłem w ~połowie, kiedy zaczęła się ta cała drama związana z odejściem połowy drugoklasistek. No i to sztuczne budowanie atmosfery… no nie powiem, ciężko było mi się przebić i prawdopodobnie nie udałoby mi się to, gdyby nie to, że w międzyczasie grałem sobie w Neptunie i jakoś ten czas szybciej zleciał. Ale jakieś pozytywy też były – podobała mi się scena w klubie, w około ~33 minucie, kiedy padło pytanie „Nie lubicie się z tą dwójką [Kumiko & Reina]?”. No i muzycznie było całkiem okey, chociaż opening do pierwszego sezonu (ending w sumie też) był znacznie lepszy. Co do oprawy wizualnej – tak jak zwykle, ładnie, w sumie tyle. Chyba największy plus tej serii.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Koogie 6.10.2016 10:51
  Anime sezonu? Anime roku
  Powiem, tak… Euphonium to jest jeden z moich faworytów ostatnich lat. Ten odcinek nie zmienił nic a nic w tym przekonaniu.
  Po pierwszej części odcinka miałem taki przypływ emocji jak sobie przypominałem poprzednią część, jak wspaniale było obejrzeć to jak wszystkie postacie się cieszą, a ansambl drugiej drużyny… idealnie.
  Potem show ustawiło nowe konflikty i przypomniało mi za co uwielbiałem tak bardzo to anime. Te interakcje postaci, ta gra aktorska, to przytłaczające uczucie że są to najżywsze postacie jak się da.
  I końcówka, która praktycznie czułem jakbym skończył oglądać film.

  Tak… Hibike Euphonium is back, radzę nie słuchać moich opini bo to show ma mnie kompletnie i całkowicie w garści. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa, czy przyczepić się do czegokolwiek.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 5.10.2016 22:01
  Zapomniałam, że pierwszy odcinek miał być podwójny – jaką ja radość poczułam, gdy się zorientowałam! Perfekcja, od początku do końca! Stęskniłam się za głosem Kumiko – jak ja ubóstwiam tą seiyuu <3 Zapowiada się tak samo dobrze, jak seria pierwsza, co mnie bardzo cieszy :D I ten cudowny finał z KumikoxReina… Ja chcę już kolejne odcinki!
  P.S. OP i ED moim zdaniem lepsze, głównie pod względem muzycznym :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  rorek 5.10.2016 20:50
  AOTS
  Anime sezonu w końcu wystartowało, i to z podwójnym odcinkiem.
   kliknij: ukryte 
  ps.
  Kyoani dalej uprawia Yuri Trolling:)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime