Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Seikai Suru Kado

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Ephant 24.02.2018 02:16
  6/10
  zmęczyłem połowę, niby ciekawa i oryginalna historia ale wszystko strasznie się ślimaczy, cgi razi i postacie jakieś takie bez wyrazu, no i Japonia najlepsza na świecie a reszta to barbarzyńcy
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  bobik 15.07.2017 17:57
  Nie było by to takie złe gdyby nie końcówka;p Ale początek mi się bardzo podobał śmiałem się przez cały odcinek jak zobaczyłem Cuba Borga ;p „Jesteśmy Borg. Opuść swoje osłony i poddaj swoje statki. Wasze fizyczne i technologiczne zdobycze zostaną dodane do naszych. Twoja kultura będzie nam służyć. Opór jest daremny” hahaha
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  chi4ko 1.07.2017 12:06
  '...a po tych wiśniach pozostał pusty śmiech.' Hahahaha. m(_ _;)m
  W co to anime się zamieniło. Oglądanie grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu. Odradzam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  tamakara 1.07.2017 10:32
  Najpierw było wooo, jakie to jest ładne~ te oczy <3 jakie to jest ciekawe, intrygujące, inne niż wszystko!
  Następne, tak w okolicach trzeciego odcinka, stwierdziłam, że hej, ja oglądam horror sci­‑fi. Ludzkość tego nie przeskoczy. Ludzkość musi zginąć.
  no i co?

   kliknij: ukryte  ale przynajmniej ładne było.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 10.06.2017 18:05
  Wat… W co to anime się zamienia…?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Schultz 20.04.2017 10:31
  Chociaż wiele osób poniżej narzeka na grafikę, to mi ona nie przeszkadza. Nie jest może oszałamiająco piękna, ale nie denerwują mnie przeskoki z 2D do 3D (szczerze mówiąc nawet ich nie zauważam). Może po prostu nie stawiam grafice wysokich wymagań ;)

  Seans będę kontynuowała głównie dlatego, że jestem zainteresowana tym, jak potoczy się fabuła. Dlaczego ZaShunina chce przyspieszyć rozwój ludzkości? Kosmiczny altruizm czy kosmiczny spisek? Dlaczego wylądował akurat w Japonii (choć nie oszukujmy się, na to pytanie nie oczekuję odpowiedzi. Wszyscy wiemy, że wola wszechświata zawsze wskazuje na Japonię :P )? Jak będzie wyglądała współpraca z japońskim rządem?
  A tak poza tym to projekt postaci kosmity jest całkiem zgrabny. Nasz ulubiony mechanizm fabularny Shindou (pełnoprawną postacią nie sposób go nazwać) ma u mnie jeden mały plus – doradzenie ZaShuninie, żeby założył charakterystyczny płaszcz, było strzałem w dziesiątkę.
  O, i mniej czasu ekranowego dla pani „szalony naukowiec” stanowczo wyszło drugiemu odcinkowi na zdrowie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Conquest 19.04.2017 21:37
  Po drugim odcinku
  Hmmmm… wygląda to lepiej niż wcześniej. Było mniej tych przeskoków 2D/3D i w efekcie jest znośnie, nawet jeśli do piękna daleko.

  Po nieudanych odcinkach zerowym i pierwszym, teraz przyszła dobra odmiana, tzn. nie jest już zupełnie beznadziejnie. Wolno się rozkręca, ale ten odcinek już potrafił mnie zainteresować.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Klemens 16.04.2017 22:31
  Brzydkie to przez to 3D, ale kurde mają mnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Conquest 10.04.2017 09:56
  Odcinki zerowy i pierwszy
  Grafika niby jest dobra, ale przeskoki z 2D do 3D są irytujące jak cholera.

  Fabularnie to zerowy odcinek był tak mega drętwy, jak rzadko. Od początku do końca i wcale nie rokował na przyszłość. Pierwszy niby coś zaczął, ale dalej nie pokazano niczego interesującego. Z postaci nikt nie wypada dobrze. Zobaczymy co pokaże nam Yaha­‑kui zaShunina, bo przypuszczam, że to od niego będzie zależeć odbiór tego przedstawienia. Dam szansę, ale nie nastawiam się.

  A, ścieżka dźwiękowa była całkiem udana.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  AutorWymagany 9.04.2017 21:38
  Dayum. To wspaniałe zakończenie 1 odcinka. Ten nic nie wnoszący odcinek 0. To skakanie pomiędzy 2D i 3D. Ten brak złotego środka w budowaniu postaci (jak chi4ko wspomniała – rząd jak woda, naukowiec jak kolorowanka 4­‑latki) – miód na moje oczy i serce. To będzie czarny koń! To anime nam jeszcze udowodni na co je stać!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  chi4ko 6.04.2017 23:54
  Co to było? Propaganda rządowa? Wykład z fizyki? Daily Lives of Salaryboys?

  Shindo już gra mi na nerwy swoją perefekcyjnością i wściekłym fanowaniem ze strony całego otoczenia. O innych bohaterach na razie trudno cokolwiek powiedzieć: na kumpla/chłopaka Shindo żal patrzeć, szalona naukowiec jest trochę zbyt szalona jak na mój gust, natomiast kabaret starszych panów, tj. rządowi biurokraci są aż nadto realni – bezpłciowi, przymuleni, trudno spamiętać ich twarze.
  Naprzemiene użycie 3D i 2D do animacji postaci okropnie drażni.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime