Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Island

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Conquest 24.09.2018 15:01
  4/10
  Niby końcówka jest zaskakująca, ale (zwłaszcza na etapie  kliknij: ukryte ) anime jest płytkie, przedramatyzowane i pogmatwane. Do tego oprawa audiowizualna jest mocno przeciętna. Daję ocenę 4/10 i zapamiętam z tego tytułu  kliknij: ukryte  oraz to, że Rinne miała ładne oczy i ładne czapki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Akawashi 18.09.2018 15:27
  Oh, jak dobrze. Dawno nie oglądałem czegoś tak bardzo pociętego, żeby prawie w ogóle nie miało sensu :D Aż dziwne, że pierwsza połowa była ok.

  I jeszcze to dobicie z wrzuceniem wątków w ostatni odcinek, które w grze były zapewne rozwinięte, tj.  kliknij: ukryte .
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  Nikodemsky 16.09.2018 17:31
  ep 12 i finisz
  No i jednak, było w mojej teorii kilka nieścisłości ale generalnie miałem rację :) Brzydzi mnie trochę fakt, że  kliknij: ukryte .

  Fajnie, że udało im się całość zamknąć w 12 odcinkach i nawet mamy finisz  kliknij: ukryte , nie mniej jest to typ serii, o którym bardzo szybko się zapomina – nie wyróżnia się ona niczym specjalnym na tle innych, podobnych. Już Grisaia bardziej zapadała w pamięć.

  Ode mnie 5/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  Nikodemsky 10.09.2018 19:57
  ep11
  Dżizas, czemu mam wrażenie, że  kliknij: ukryte  Eh, mam mieszane uczucia.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 5.09.2018 21:42
  Odc. 10
  Ależ to popieprzone, ale za to było bara bara!

  ...

  Ej zaraz, ile ona ma lat?

  ...

  Wtf? 13!?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 19.08.2018 23:08
  ep8
  Dziwnie, niepotrzebnie zakręcone. Całość ledwo trzyma się kupy i sprawia coraz mniej radości z oglądania. Czuć, że nagle pod koniec zaczynają gnać do przodu.

   kliknij: ukryte .

  Mój entuzjazm opadł, zapewne przemęczę do końca ale mam wrażenie, że będzie to następna drama typu obejrzyj&zapomnij.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  rorek 17.07.2018 18:01
  On-Hold na czas nieokreślony
  1ep nawet mnie zaciekawił, ale po 3ep już widać, że będzie powtórka z pierwszego sezonu Grisaia.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 15.07.2018 19:45
  3 ep.
  No i się zaczyna magia… bo wiadomo, to je gra, to trzeba zmiksować wątki ze wszystkich ścieżek fabularnych i dać jak najwincyj fanserwisa, bo taki zmiksowany i nieklarowny bełt najlepiej się ogląda! Prawda, drodzy widzowie? :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  łaaał 3.07.2018 21:46
  łaaał
  Tajemnicza wyspa łaaał, wianuszek dziewcząt łaaał, <brzydkie słowo> pan i władca wyspy który chce wszystko kontrolować łaaał, zamknięte społeczeństwo na obcych łaaał, O G R O M N A tajemnica łaaał, magiczna lolitka łaaał, podróże w czasie łaaał, tajemnicza piosenka, która pewnie jest głównym punktem w anime łaaał.

  No po prostu łaaał.

  Teraz tylko dodać masę dramatu, szczyptę romansu, trochę krwi, płaczu, flaków, załamania nerwowego głównej bohaterki/bohatera, trójkąt romantyczny i mamy super unikalne anime…. albo i nie.

  Nuda.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kysz 3.07.2018 20:00
  Szykuje się przedramatyzowany syf, czyli... wchodzę w to!
  Dziwna wyspa, trzy słodkie dziewczęta z jakąś mroczną przeszłością i zapewne też przyszłością, bohater z amnezją, który na dodatek przybywa z przyszłości i „mhroczna” tajemnica. Brzmi jak przepis na kolejną tandetną adaptację VN i po pierwszym odcinku nic nie zapowiada, by miało być inaczej.

  Chociaż… nie jest aż tak źle. Na plus mogę zaliczyć postaci, głównie dlatego, że nie ma wśród nich żadnej z introwertyczną osobowością. Obawiałam się, że dokładnie taka będzie Rinne, ale na szczęście nie jest. Coś tam tej iskry w niej jest. Sam bohater też jakoś się broni, choć chyba za bardzo chciano zrobić z niego takiego lekkoducha, bo dosłownie niczym się nie przejmuje i trochę za łatwo godzi z sytuacją.
  Nawet ładne są tła i nieźle dobrano też kolorystykę. Poza tym miło, że nie wrzucili tony fanserwisu, choć to się akurat może łatwo zmienić. W każdym razie pierwszy odcinek tym nie odrzucił.

  Na minus… cóż – cała reszta. Już z łatwością można zobaczyć, że w jakimś stopniu będą chcieli pogodzić trzy ścieżki z gry, czy też raczej dać fanom każdej panienki przysłowiowe pięć minut na sceny z bohaterem. Poza tym ta cała otoczka tajemnicy… no to się nie może dobrze skończyć. Do tego wszystkiego animacja jest tragiczna (ten bieg burmistrza (czy kim on tam jest) za Karen… brrr…), więc tak generalnie nie ma na czym oka zawiesić. Nawet projekty postaci są trochę nijakie a to przecież powinien być główny punkt programu!

  Ale myślę, że nawet mimo tego, a może właśnie dlatego, będzie mi się to fajnie oglądało. W końcu odkrywanie kolejnych idiotyzmów, jakimi chcą nas uraczyć twórcy, też może być ciekawe.^^ A poza tym dawno nie oglądałam żadnej haremówki, bo jak już jakaś wychodzi, to jest pełna idiotycznego fanserwisu bądź przepakowanych, isekaiowych bohaterów z całym morzem haremetek wokół. A tu proszę – uczciwy, prosty harem z tylko 3 dziewczynami. To się chwali jednak. :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 2.07.2018 21:05
  Jestem na tak. Czekam na więcej. I Rinne <3 Taka mniej autystyczna Kazuki Kazami. Póki co jest tajemniczo i klimatycznie, w sam raz na sezon letni.I chociaż sam wątek  kliknij: ukryte  trąci myszą i może położyć całość, to póki co jestem dobrej myśli :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 1.07.2018 21:21
  Ładne, intrygujące i z ciekawym klimatem. Chętnie zobaczę więcej. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 1.07.2018 19:14
  Całkiem przyjemna otoczka tajemniczości(z jakiegoś powodu kojarzy mi się z Grisaią i Higurashi), niezłe projekty postaci(choć niektórzy bohaterowie mają dość „bujne” czupryny) i całkiem ładna animacja. Pierwszy odcinek mimo, że wiele nie tłumaczył to poprzez flashbacki i sugestywne nakierowania daje do zrozumienia, jaka będzie idea serii.

  No i harem :3

  Jedyne co mi przeszkadzało, to nieudolnie wciskany fanserwis.

  Czekam na dalsze odcinki.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime