Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Bungou Stray Dogs: Dead Apple Movie

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  anmael 23.01.2023 23:13
  6/10 Armed detective Agency znów w akcji...
  Pełno metrażowa produkcja BSD okazała się całkiem dobrą pozycją, która nie ustrzegła się wielu mankamentów.
  Mimo że większość postaci występuję i coś tam walczy z… To wszystko tak trochę na oklep i po skrócie, słomkowy chłopak (tak go nazywam) z nadprzyrodzoną siłą nawet nie wydusił jednej linijki dialogu. Szefowie – agencja i mafii portowej, odegrali tak przewidującą i epizodyczną rolę że można było by ich zdegradować do podrzędnych szeregowców.
  Nawet Dazai nie popisał się swoim niecodziennym poczuciem humoru, czego bardzo mi brakowało.
  Mimo wielu słabych momentów dla miłośników BSD pozycja nie obowiązkowa lecz przy nadmiarze wolnego czasu można obejrzeć.

  Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kamen 18.03.2019 00:07
  Nic nie zrozumiałem z fabuły, ale może to i lepiej.
  Ładne efekty specjalne.

  4/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ephant 13.01.2019 21:36
  .
  Zaczynało się interesująco w klimatach serialu, ale dość szybko zeszło na łudu­‑dubu­‑walki­‑i-efekty­‑niewiadomoocochodzi. Technicznie bardzo dobrze, kto lubi serial może obejrzeć ale niewiele w sumie z tego filmu wynika, raczej tylko cukierki dla oczu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 19.11.2018 20:58
  No, troszkę już odjechali, ale w sumie zaskakująco przyjemnie się to oglądało. Łatwo dostrzec niekonsekwencje fabuły (np. „sprytne” odsunięcie na bok reszty bohaterów), ale fajnie że film wydawał się zachowywać ciągłość fabularną z serialem. BSD nigdy nie było serią wybitną ale ma w sobie swój urok no i technicznie jest wykonany dobrze (kreska czy fajne animacje/mimika postaci).

  Za to soundtrack jest świetny. Klimatyczne wstawki np. jak idą przez mgłę czy zwłaszcza ostatnie dwie wielkie walki (muzyka czyni te sceny całkiem epickimi).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nope 4.10.2018 18:08
  Szczerze? Liczyłam na coś lepszego.
  Walki średnie, błędy logiczne w fabule i pytania, na które nie dostajemy odpowiedzi. Nic szczególnego ani wyjątkowego, z uwagi na pewne sceny daję 5/10.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime