Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Code Geass: Fukkatsu no Lelouch

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  PaSaT 26.01.2022 22:30
  Za szybkie tempo
  Gdyby to była trzecia seria telewizyjna w utrzymanym stylu dwóch pierwszych, to bym dał 10/10 oraz jeszcze jeden punkt ekstra za happy end (po drugim sezonie, który notabene do dzisiaj wywiera wpływ na moje życie, przez tydzień nie mogłem się pozbierać, tak mi było smutno).

  A tak to tylko miłe dla mnie jak mało co „afterstory”. Takie „posłowie” po serii telewizyjnej, nawet nie jakoś szczególnie udane. 5/10

  Tak czy inaczej, zachęcam do obejrzenia. Koi nerwy. Po tylu latach… Wreszcie odczuwam spokój, co się stało z jednym z moich ulubionych bohaterów ze świata anime. Niemniej – serii TV nie dorasta do pięt. Seria TV pozostanie legendarna.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Kaioken 27.09.2020 08:12
  Film to wszystko to co najlepsze z poprzednich dwóch serii, czyli  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 10
  mordarg 8.02.2020 19:01
  cg
  Code geass to jedno z najlepszych anime jakie w życiu widziałem jak nie najlepsze no ale upłynęło już z 12/13 lat od końca Drugiego sezonu. Pamiętaam te główne wydarzenia Jak Suzaku dowiedział się o tożsamości Leloucha, Fakt że jego matka jednak żyła , czy też cały ten plan żeby z siebie zrobić męczennika a z Suzaku Herosa. Ale zapewne jednak większości nie pamiętam. Więc pytanie czy mogę wchodzić w ten film z marszu czy jednak silnie on się łączy z tym co się wydarzyło i należało by obejrzeć te 2 czy tam 3 filmy które streszczają anime?? Ale slyszałem też że one nie tylko streszczają ale i również w jakimś stopniu podobno ją zmieniają…. To jak jest ?? Jak radzicie ?? :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  Isabell 21.01.2020 22:43
  Geass
  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Saber 14.01.2020 08:21
  Dokładnie, ten film to jakieś fanfikszyn. 4/10 to najwięcej ode mnie. Nie podchodzić do tego tworu na poważnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  :) 14.01.2020 07:06
  Jak dla mnie fanfick połączony ze specjalem + happy end żeby odciąć kupony, szkoda że pogrzebano wcześniejszy dorobek 2 sezonów na rzecz taniej szmiry mającej zadowolić „bezmyślny fandom”...
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Gutosaw 28.12.2019 01:31
  Idealne zakończenie.
  Zaskakująco dobry film. Miło było wrócić do tego świata i do starych, dobrych bohaterów. Powrót Leloucha jest satysfakcjonujący, fabuła nie powala, ale pozwala na wybicie się bohaterom. Cieszy, że moja teoria sprzed lat, na temat zakończenia Code Geassa się sprawdziła, bo właśnie to sprawia, że ten film w ogóle powstał. Co jednak najbardziej zasługuje na pochwałę, to zakończenie.
   kliknij: ukryte 

  Jeśli ktoś lubił serię, to film jest zdecydowanie godzien polecenia. Nie powinno się go jednak oglądać bez ukończenia serii. Mam nadzieję, że film się „sprzedał”, bo jakiś nowy sezon z innymi bohaterami mógłby być ciekawy.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime