Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka: Familia Myth II

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  deduch 7.12.2019 14:32
  po pierwszej serii miałem raczej pozytywne odczucia. Niestety, w drugiej coś mi nie pasowało. Po zastanowieniu przyszło mi na myśl tylko jedno słowo – tandetna.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 28.09.2019 03:57
  DanMachi II po 12 odcinku (koniec)
  No dobra. Fajnie, fajnie, że zapowiedzieli trzeci sezon, ale mimo wszystko… jestem bardzo zawiedziony tym drugim, który jest o wiele gorszy od poprzedniego. Miałem wobec niego pewne oczekiwania po naprawdę dobrym pierwszym sezonie, no i niestety im nie sprostał, a w głównej mierze winę ponosi za to studio i osoby odpowiedzialne za tą produkcję. Nie będę też za bardzo się rozpisywał i odkrywczy w tej materii, bo zdążyłem już zauważyć poniżej, że kilka osób ma te same zastrzeżenia co ja. Pomimo tego, że nie znam pierwowzoru to troszkę tam w sieci poczytałem i drugi sezon traci wiele. Multum wątków pominęli lub skrócili co dla postronnego widza może często budzić zakłopotanie, a dla osoby takiej jak ja tylko i wyłącznie irytację, że zmarnowali potencjał. Szkoda. A postacie (oprócz Haruhime) czy strona techniczna nie wybijają się jakoś zbytnio względem sezonu pierwszego, więc nie ma tak naprawdę nic co mogłoby uratować ten pokiereszowany materiał. Kontynuację na pewno obejrzę, ale już nie mam praktycznie żadnych oczekiwań i miejmy tylko nadzieję, że twórcy przemyślą błędy i poprawią się w przyszłości.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 27.09.2019 20:33
  Zdecydowanie słabszy sezon od poprzedniego, rushowanie wątków i dość absurdalne rozwiązania miejscami ale mimo wszystko oglądalne. Cieszy mnie jednak, że do familii doszła tak fajna dziewczyna, jak  kliknij: ukryte .

  6/10.

  No i za rok 3 sezon, a w styczniu ovka.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 7
  blob 18.09.2019 17:32
  Sezon 2 to wyraźny spadek formy. Tak jakby autor zatracił pierwotny koncept. Zamiast brnięcia w głąb podziemi mieliśmy jakiś kompletnie nieimersyjny i przefanserwisowany arc (sorry za to słowotwórstwo). Jeżeli kolejne sezony mają tak wyglądać, to nie będę ich już oczekiwał z niecierpliwością…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  Saarverok 13.09.2019 23:12
  10
  Po ostatnim odcinku w sumie myślę sobie, że  kliknij: ukryte  to byłby fajny ship. Inna sprawa, że jeżeli mam czekać kolejne 5 lat na rozwój wydarzeń to mnie coś strzeli.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  I. 31.08.2019 10:15
  Dokąd zmierzamy? Strach się bać co wymyślą za tydzień...
  Co to za odcinki w tym tygodniu?  kliknij: ukryte 
  Pierwszy sezon wspominam bardzo miło, takie animowane Etrian Odyssey (seria gier na NDS/3DS, polecam!). Podobnie jak komentujący poniżej sceny walk też pamiętam, a tutaj… Chyba to była najlepsza walka: [link] a to już 8 odcinek.
  Myślę, że obejrzę do końca, ale ocena jak na razie dużo, dużo niższa niż 1 sezon :(
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  MrParumiV18 16.07.2019 11:32
  DanMachi II po 1 odcinku
  Do dzisiaj pamiętam z najdrobniejszymi szczegółami te epickie momenty walki z Minotaurem i bossem dungeona, a to świadczy tylko o tym, że to była naprawdę dobra seria (przynajmniej według mnie), więc cieszy niemiłosiernie fakt, że w końcu otrzymujemy pełnoprawną kontynuację, ale szkoda, że dopiero po ponad 4 latach – lepiej późno niż wcale. Z racji tego, że nie znam pierwowzoru i nawet nie mam zamiaru go poznawać, to pierwszy odcinek drugiego sezonu oceniam pozytywnie i spełnił jak na razie moje wstępne oczekiwania, no i dostajemy też zalążek przyszłej akcji. Czekam niezmiernie na kolejne epizody i mam nadzieję, że seans mnie nie zwiedzie – wyczekuję kolejnych epickich momentów z wnuczkiem Zeusa w roli głównej, tyle mi wystarczy ;)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime