Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

BNA

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrPrado30 9.07.2020 12:03
  Fajne
  Bardzo sympatyczne anime, dobrze się ogląda. Zróżnicowane postacie przyciągają uwagę do tego przygrywa fajna muzyka. To wystarczy by zadowolić większość odbiorców. Fabuła nie jest wybitna (przewidywalna) ale ciężko coś złego powiedzieć. Grafika i animacja stoją na wysokim poziomie, warto obejrzeć bo ta bajka wybija się ponad przeciętne serie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 11.05.2020 19:33
  Druga połowa imo lepsza od poprzedniej, pewnie dlatego, że była bardziej skupiona na akcji. Można było zapomnieć o niedociągnięciach patrząc na śliczne kolory i dynamiczne sceny ;P Ostatecznie moja opinia nie zmieniła się, nadal uważam, że świat był niedopracowany, a sam scenariusz mocno ograny. Trochę jakby ekipa zobaczyła koncept Beastars, spodobał im się i na szybko zrobili coś podobnego, ale nie do końca, żeby nie było, że to plagiat xd Tragedii nie było, tyle co mogę powiedzieć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 9.05.2020 23:47
  BNA po 1 odcinku
  Miałem w planach obejrzeć to od dłuższego czasu, ale zwlekałem aż do teraz. Obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś dalej nie mogę. To chyba nie dla mnie po prostu, zbyt ekstrawaganckie. Ja to chyba tak już z tym Triggerem mam i będę miał, że każda ich seria na swój sposób oryginalna i dziwna, ale nie każda za to do mnie trafia, raz tak, a raz tak. Tym razem to nie to, ale może następna ich produkcja mnie bardziej zainteresuje.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 8.05.2020 19:52
  No i koniec. Dziwnie to rozegrali wypuszczając odcinki akurat w taki sposób, ale ok.
  Ogólnie spoko. Ciekawie poprowadzona akcja, świetna grafika i muzyka, postacie też dość interesujące, choć mogło być lepiej. Bywało parę gorszych momentów, fabuła momentami zgrzytała i Michiru potrafiła być irytująca jako główna bohaterka, ale to raczej dobre wady. Trigger, jak zwykle dostarczył solidną serię akcji ze wszystkimi charakterystycznymi dla tego studia wadami i zaletami.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 27.03.2020 20:03
  Oprawa audiowizualna jak najbardziej godna uwagi i pochwały (muzyka super!), ale nie przekonuje mnie świat przedstawiony. Ciężko mi jakoś w niego uwierzyć, nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyć, ale tak jest. No i wątek  kliknij: ukryte ... Pewnie dalej będę oglądać, ale hype jakiś wielki nie jest. Ale gra kolorami, akcja i muzyka wygląda bosko!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  imspidermannomore 25.03.2020 21:05
  polecam
  Oglądając odcinki 1­‑6, które wyszły do tej pory, bawiłem się bardzo dobrze. Animacja bardzo ładna, fajna muzyczka w tle, postaci sympatyczne, elementy komediowe – udane. Spodziewam się, że w daleszej części autorzy będą chcieli zaskoczyć widzóe jakimś dużyym zwrotem akcji, który pewnie na nikim wrażenia nie zrobi.

  Mały misiek (szop?) z odcinów 5­‑6 był bezcenny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Cthulhoo 24.03.2020 22:12
  Na razie mogę stwierdzić, że seria jest ok, ale w sumie tylko ok. Nie to, żeby miał wobec niej jakieś większe oczekiwania, ale po cichu liczyłem, że będzie to bardzo pozytywne zaskoczenie. Niestety nie jest, co nie znaczy, że się tego źle nie ogląda. Wręcz przeciwnie. Lubię styl triggera i ta seria go jak najbardziej prezentuje, więc jest na co popatrzeć. Ot, taki solidny średniak, przy którym można fajnie spędzić czas, ale nic poza tym.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Weiter 23.03.2020 21:48
  BNA > BEASTARS
  Tytuł utwierdza mnie w przekonaniu, że japońskie „3D”, to absolutne zło, które nigdy nie powinno powstać. Jestem przekonany, że przy odpowiedniej ekipie taki beastars wyglądałby mocarnie. Niech 3D zostawią dla ekip z budżetem, które są obyte w danej technologi i potrafią coś z niej wykrzesać.

  Jedyny akceptowalny poziom, to ten z „miłość śmierć i roboty”, gdzie niektóre odcinki naprawdę miały to „coś”, ale na to trzeba mieć pieniądze, umiejętności i kupę czasu.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime