Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Akudama Drive

 • Avatar
  A
  Nick 10.10.2020 17:36
  Fajne. Naprawdę fajne. Tak, jak właśnie spodziewałem. Jeszcze ten taki klimat Persony w tym szaleństwie i dodatkowo w projektach postaci. Studio Pierrot połączyło siły z twórcą Danganronpy i reżyserem Persony 4 The Golden i dwóch kinówek Persony trzeciej z którym już raz współpracowali przy Twin Star Exorcists. Liczę, że ta seria pozostanie taka do końca. Szkoda tylko, że w Akudamie pojawiła się… cenzura.
  Kilka słów także o aktorach, którzy dali popis w pierwszym odcinku. Megumi Ogata jako lekarka, która  kliknij: ukryte  jest bezbłędna. Sakurai jako maniakalny nożownik brzmi tak zabawnie i jednocześnie psycholsko. Reszta zachowuje się tak, ja powinno przystać na swoich bohaterów.
  Reasumując – fajnie się zaczęło, powinno z przyzwoitości fajnie się rozwinąć i fajnie się zakończyć, aby z czystym sumieniem wystawić Akudamie dobrą ocenę.
 • Avatar
  A
  Koogie 10.10.2020 16:16
  Nie wiem co przed chwilą obejrzałem, ale widać że ktoś się dobrze bawił. Przed obejrzeniem pierwszego odcinka zapomniałem jaki miał być premise i sam początek był taki klimatyczny… tylko po to by nagle popaść w kompletne szaleństwo. I nadal mam pewien niesmak po tym zwrocie, lecz… Lubie główną bohaterkę i chce zobaczyć jak taki normik poradzi sobie dalej.
 • Avatar
  A
  GLASS 9.10.2020 18:34
  Wielki plus za zbędnego narratora, który ci wszystko tłumaczy na każdym kroku dlaczego świat jest taki, a nie inny. Wszystko jest opowiedziane w sposób wizualny, czyli tak jak być powinno. Akcji dużo, ale trzyma się kupy, piękne kolory, czarny humor – to co lubię :) I jak cudownie jest posłuchać Megumi Ogatę w roli kobiety! W ogóle to cały casting jest wyborny! Szaleństwo w dobrym wydaniu, oby tak się utrzymało.
 • Avatar
  A
  Kaczka 9.10.2020 16:53
  Uwielbiam nie mieć oczekiwań, bo potem jestem tak przyjemnie zaskoczona. Zapowiada się niezłe szaleństwo, ale nie czułam się zagubiona. Do tego wygląd i muzyka są super, a przynajmniej pasują do takiej akcji. Żeby tylko nic się nie popsuło dalej, bo taki poziom jaki nam zaserwował pierwszy odcinek jest akurat idealnie wywarzony.
 • Avatar
  A
  Ancietejka 9.10.2020 10:23
  po pierwszym odcinku
  Cudowna, szalona jazda. Dla mnie, jak na razie, największe pozytywne zaskoczenie sezonu. Jest lekko, szybko (ale bez wrażenia zbyt pędzącej akcji), z humorem i fajną ekipą. Do tego świetne graficznie i animacyjnie, muzyka też daje radę. Niech to takie zostanie do końca. :D
 • Avatar
  A
  tamakara 8.10.2020 23:36
  O, jakże ten pierwszy odcinek był szaleńczo rozrywkowy! Absurdalnie kretyński! Jestem pod wrażeniem wykreowanego tu świata, nie spodziewałam się takiego ładunku samoświadomego (?) kiczu. To było po prostu genialne :D
  Ciekawe, w którą stronę z tym pójdą…?