Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka: Familia Myth III

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  MrParumiV18 19.12.2020 23:04
  DanMachi III po 12 odcinku (koniec)
  Oczekiwania wyszły oknem. Ostatnie odcinki były tak bezsensowne i nielogiczne pod względem fabuły czy zachowania postaci (nawet tych trzecioplanowych), że jestem jeszcze bardziej zawiedziony i zirytowany tym sezonem niż poprzednim. Jedyny plus tego wszystkiego to to, że  kliknij: ukryte 

  Generalnie niezmiennie też uważam, że najlepsze co DanMachi w wersji animowanej miało, to pokazało podczas sezonu pierwszego przy okazji chociażby walki z Minosem. Nic po tym nie zostało.

  Ostatecznie sezon mega przeciętny, który zawiódł na każdej płaszczyźnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 21.11.2020 17:02
  DanMachi III po 8 odcinku
  Powiem tak. Z perspektywy osoby, która LN nie zna, jest to wszystko nawet do przełknięcia, bullshity to strawienia, a nawet momenty wzruszające się znalazły i pomijam rzecz jasna stronę techniczną, która jest porażką (znowu). Ale gdy co odcinek czytam sobie później komentarze czytelników, co wycięli, jak zmienili sceny i ich symbolikę, a zarazem znaczenie oraz ostateczny przekaz to mnie żywcem krew zalewa jak można tak spektakularnie spaprać adaptację. Serio. Zlejcie spoilery i po prostu sobie to poczytajcie na własną rękę. Osoby nieznające pierwowzoru mają odbiór każdej sceny zmieniony o 180 stopni. A znawcy powieści wszędzie płaczą i im się wcale nie dziwię. Mimo iż nie znam wszystkich szczegółów to ubolewam razem z nimi i łączę się w bólu, wyczekując na lepsze czasy w tej kwestii, które zapewne nigdy nie nadejdą. Meh.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  rool 17.11.2020 16:12
  kolejny sezon przygód „ciapy” Bell'a, szkoda. Kiedy zaczyna się fajny wątek to po drodze następuje „potknięcie” przez zagrywki Bell'a. Innymi słowy, obojętnie jakis potwór, który masowo zabijał ludzi, wystarczy że raz uratuje człowieka, to co robił poprzednio już jest nieistotne. Liczy się to, że uratował jedną duszyczkę a to że zabrał tych duszyczek wcześniej setki to – nieważne.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 9
  MrParumiV18 5.10.2020 23:18
  DanMachi III po 1 odcinku
  Nawet pocieszny ten wstępniak, więc nie mam też serca już teraz wytykać znanych nam wszystkim już bardzo dobrze zabiegów. Po prostu liczę, że będzie to dobra rozrywka i oby lepsza niż drugi sezon, który mnie zawiódł.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime