Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Boku no Hero Academia [2021]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 25.07.2021 16:04
  Boku no Hero Academia 5 po 17 odcinku
  Wiem, że to wszystko jest potrzebne, aby sensownie historia mogła iść naprzód, aby nowy arc mógł należycie się rozwinąć, aby dobrze przedstawić nowe i też stare postaci oraz ich motywacje, ale no nudzę się niemiłosiernie i nic z tym nie mogę zrobić. Pierwszy raz w tym uniwersum zdarzyła mi się sytuacja, że niektóre odcinki zwyczajnie przewijałem, bo nic interesującego się w nich nie działo, co mnie smuci. Po prostu chyba muszę przeboleć ten, bez wątpienia jak na razie, najgorszy sezon pod względem mojego fanu z oglądania. Pozostaje mieć nadzieję, że końcówka sezonu rozkręci się należycie i w pewnym stopniu zrekompensuje ten nijaki sezon. 17 odcinek daje takie podstawy, bo pomimo braku akcji i takiego lekko ciężkiego klimatu oglądało się go o dziwo przyjemnie i był to jeden z lepszych epizodów jak do tej pory.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 11.07.2021 21:45
  15
  Ale budują napięcie tym wątkiem Hawksa… No i super że Endeavour ma tak dużo czasu antenowego w tym sezonie. Zdecydowanie jedna z ciekawszych postaci w całej serii. Bakugo też powoli zyskuje w moich oczach – jego walka w pierwszej części sezonu była świetna, a teraz razem z Deku i Todorokim ma szansę na bardzo ciekawy rozwój i mocy i charakteru.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 5.06.2021 20:46
  Boku no Hero Academia 5 po 11 odcinku
  Zawiodłem się koszmarnie na tym odcinku. Nudny jak flaki z olejem. xd Niepotrzebnie się nakręciłem końcówką poprzedniego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 30.05.2021 17:40
  Boku no Hero Academia 5 po 10 odcinku
  Miałem mieszane uczucia co do tego sezonu. Raz bardzo fajne akcje okraszone dobrze dobraną muzyką, a raz niezwykle schematycznie i wręcz irytująco przez zabiegi ogłupiające zachowanie postaci, ale jak na razie 10 odcinek w pewnym stopniu rekompensuje poprzednie niedociągnięcia, gdyż w końcu zaczyna się coś ruszać w kwestii Midoriyi i przeznaczenia jego mocy.  kliknij: ukryte  Czekam na ciąg dalszy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 26.05.2021 18:15
  9
  Panie Bakugo, ale żeś mi pan zaimponował…!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 15.05.2021 18:34
  8
  Bardzo mi się podoba ten arc póki co. Walki świetne, animacja równie dobra no i wprost nie mogę się doczekać piątego pojedynku (ze względu na Monomę xd). No i fajnie też zobaczyć w akcji uczniów klasy 1­‑B, którzy we wcześniejszych sezonach służyli głównie za tło.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 3.04.2021 20:03
  2
  W poprzednim tygodniu był recap, więc fabuła zaczyna się de facto teraz. Dokończono wątek związany z walką Endeavoura z nomu i dostaliśmy bardzo ciekawe zdarzenie związane z mocą Deku… A w następnym odcinku rozpoczyna się walka międzyklasowa, czyli napewno będzie ciekawie.  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Chudi X 3.04.2021 18:38
  W końcu fabuła ruszyła, niestety arc o walce między klasami A i B w wersji mangowej niespecjalnie mnie interesował  kliknij: ukryte . W wersji komiksowej było to niezwykle klimatycznie ukazane, więc liczę na to samo w anime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Chudi X 28.03.2021 11:59
  Filler już w pierwszym odcinku nowego sezonu… Nie wiem na co i po co to komu, szczerze wątpię, aby nowe osoby zaczynały od oglądania piątego sezonu, a widzowie śledzące anime regularnie na 100% znają moce i bohaterów. Słabo
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime