Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Mars Red

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  quantum2000 26.04.2021 21:35
  Odcinek 4 czyli co tu się w ogóle...
  Serial Mars Red porównałbym do wyprawy statkiem pasażerskim. Pierwszy odcinek – wyjście z portu. Grała orkiestra, udało się przecisnąć przez ciasne wyjście, statek na pełnym morzu, płyniemy.
  W drugim odcinku zepsuł się na statku interkom – brakuje trochę koordynacji między pokładami, dochodzi do różnych nieporozumień ale pasażerowie podnoszą się wzajemnie na duchu, że jakoś to będzie.
  W trzecim odcinku znika kapitan za to z ładowni wydostają się dzikie małpy i chaos się potęguje.
  W czwartym się okazuje, że kapitan zniknął razem z mapami morskimi, załoga zastanawia się, czy płynąc powinni mieć słońce po lewej stronie czy może jednak po prawej…
  .
  Tymczasem w serialu o wampirach pojawiły się zombie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  chi4ko 8.04.2021 17:31
  Zrobili to anime specjalnie dla mnie!
  Fanserwis pierwsza klasa, przynajmniej dla mnie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 2.04.2021 21:42
  Coś mi się wydaje, ze będzie to trudna w ocenie seria. Reżyser ma jakąś wizję jak anime ma wyglądać. Osobiście lubię jak ludzie nie idą na łatwiznę i starają się dać jakąś stylizację. Z drugiej strony widać wyraźnie, ze nie ma środków, by tą wizję realizować. Innymi słowy aspekt techniczny nie jest tu rewelacyjny. Fabularnie na razie trudno powiedzieć. Niby jest to na podstawie mangi. Może będzie ok, może nie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 30.03.2021 21:30
  po pierwszym odcinku
  Zabierałam się do tego na zasadzie „a, pewnie kolejny średniak z biszami, którego nie będę mogła oglądać dłużej niż dwa odcinki”, a tu pozytywne zaskoczenie. O fabule czy bohaterach trudno jeszcze coś konkretnego powiedzieć czy cokolwiek przewidywać, reżyseria jednak robi świetną robotę, do tego anime odznacza się intrygującym tajemniczym klimatem i ciekawym stylem artystycznym, tak że odcinek oglądałam z naprawdę sporym zainteresowaniem (a wcale jakoś dużo się w nim nie działo). Mam nadzieję, że seria rzeczywiście pójdzie tą drogą, znaczy w stronę tajemnicy/zagadek, a nie przerodzi się w sensacyjną głupią nawalankę z wampirami (nie żebym w ogóle jakiejś akcji nie chciała).

  No i ten ending – cudowny.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime