Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Sentouin, Hakenshimasu!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  vries 27.06.2021 14:06
  Słabiutko. Moim zdaniem nie ma tu nic do tego ekipa produkcyjna (choć i tu było bez fajerwerków). Zwyczajnie materiał źródłowy jest taki sobie. 4/10 – da się obejrzeć, ale bez entuzjazmu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Zomomo 21.06.2021 13:23
  Da się to zobaczyć, jednak po autorze i praktycznie tej samej ekipie twórców KonoSuby spodziewałem się o wiele więcej… Kolejna zapchajdziura sezonu, trudno wymienić jakieś zalety tej serii, poza endingiem i generalnie lekko odczuwalnym klimatem KonoSuby. Jestem bardzo ciekawy opinii widzów, którzy nie oglądali wcześniej Kono Subarashii :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 8.06.2021 19:07
  10
  Nie jest to szczególnie lotna bajka, ale przyjemnie się ogląda. Żarty w tej serii ostatecznie mi się podobają, choć to dość specyficzny typ humoru. Styl Konosuby, a jednak jest „wulgarniej” i z większą dawką fanserwisu. Czasem działa, a czasem nie… Najlepszy dotąd był chyba odcinek dziewiąty, a zaraz koniec, więc… No, fajerwerków już się nie spodziewam.
  I coraz bardziej przekonuję się co do jakości soundtracku. Jednak Masato Kouda to jest klasa.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  blob 23.05.2021 23:43
  Nie rozumiem tej serii, fabuła jest bez sensu. Owszem są tu okazjonalne dosyć zabawne gagi nabijające się z różnych konwencji, ale akcje i interakcje między postaciami są bez ładu i składu. Kiedy wydaje ci się że seria czymś pozytywnie cię zaskoczy, entuzjazm zaraz opada przez irracjonalizm bohaterów…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Amarette 7.05.2021 19:32
  Kiedy komedia nie śmieszy...
  Jeśli kogoś nie bawi TEN rodzaj humoru to absolutnie nie ma tu czego szukać, wszystko jest mu podporządkowane i wokół niego budowane.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 12.04.2021 19:30
  Jakieś parę poziomów gorsze niż Konosuba. Cóż, dalej da się oglądać.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Havamaal 7.04.2021 10:35
  Liczyłem na coś lepszego. Mangowy pierwowzór jest dużo kepszy. Postacie w anime mają jakieś takie krzywe twarze (szczególnie Snow i nr6 ) ale księżniczka i Alice już nie.
  Tak jakby nad niektórymi projektami postaci siedzono kilka dni a inne robiono 15 min przed oddaniem i jeszcze na kolanie.
  Głos podliczający punkty okrucieństwa też moglby być ciut lepszy(milszy dla uszu), zwłaszcza że puentuje conajmniej kilka gagów.
  Miejmy nadzieję że następne odcinki bedą lepsze.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 5.04.2021 11:35
  1
  Całkiem niezły początek, choć idealnie nie było. Główny bohater to póki co bardziej wkurzający niż zabawny typ, ale pewnie się przyzwyczaję. No i mam wrażenie, że reżyseria niektórym gagom nie pomogła, przez co mogło być zabawniej niż faktycznie jest. Na duży plus seiyuu – Miyu Tomita jak zwykle brzmi świetnie, Yuusuke Shirai też daje radę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 4.04.2021 18:22
  Nie jestem jakoś specjalnie fanem pierwowzoru, adaptacja mangowa też mnie nie kupiła ALE humor sprzedawała o wiele lepiej, niż anime.

  To jest parodia/komedia, więc sposób przekazywania humoru powinien tutaj być kluczowy, natomiast pojawia się on w sposób, który w większości przypadków powoduje co najwyżej wzruszenie ramion, rzadko kiedy faktycznie bawi.

  Ma swoje dobre momenty; pomysł, setting, postaci – to wszysto jest takie jak być powinno ale kręcić komedie powinien ktoś, kto wie jak to się robi… Pan Hiroaki Akagi niestety chyba tego nie potrafi i mam wrażenie, że niewielki impakt na przypadkowym widzu w Takagi­‑san to również jego „zasługa”.

  Oglądanie nie męczy i to póki co jest najważniejsze ale nie wiem, czy to można będzie nazwać udaną adaptacją w ostateczności.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime