Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Love Live! Superstar!!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Slime 2.05.2022 00:02
  gorsze
  Niby mniej postaci i mogli je lepiej rozwinąć, lecz niestety nie udało im się wykorzystać tej szansy. Postacie jak i fabuła nie są zbyt dobrze napisane. Animacja jest ładna (szczególnie tła), muzyka gorsza niż w 2014 Love Life (tak jak i wszystko inne).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Anginsan 15.12.2021 18:42
  nie polecam
  Niestety oprócz warstwy graficznej która stoi na wysokim poziomie to anime nie oferuje dla mnie niczego więcej. Wiem, że gatunek idolek jest specyficzny i trzeba się do niego odpowiednio nastawić i zmienić swoje oczekiwania. Niestety, ale tutaj nie panuje żadne spójna logika sensowna fabuła czy też ciekawe postacie. Rozumiem wiele uproszczeń, lecz gdzie tu sens gdy rekrutujemy kolejną sweet cute girls do teamu nie wiedząc czy ona chociaż potrafi śpiewać? Ech. Wytrwałem do 6 odcinka i po prostu odpuściłem. Jedyne co ratowało tą serię przez kilka odcinków była voic aktorka Keke i jej świetny akcent z przeplatanym chińskimi wstawkami. Team Leaderka zespołu Kanon jest nijaka widzieliśmy już takich postaci tysiące a na siłę robienie z niej kogoś kim nie jest nie wychodzi na dobre serii.
  Zapewne ktoś kto uwielbia gatunek idolek będzie pewnie zadowolony jednak dla mnie osoby która ten gatunek traktuje jako jeden z wielu generyczność serii, powtarzalność była zbyt wysoka. Oglądniesz 10 serii o idolkach w Love Live! Superstar!! nie otrzymasz nic więcej to tylko puste opakowanie w ładnej oprawie trzymające się schematu niczym uczeń na maturze który musi trafić w wyznaczony klucz gatunku. Reżyser odniosłem wrażenie, że był zbyt niechętny aby zrobić coś autorskiego i niekonwencjonalnego wychodzącego poza standard i ramy gatunku aby nie była to kolejna pusta serii o idlokach. A posiadając tak płaskie postacie jest to niestety potwornie nudne. Piosenki oraz muzyka – całkowicie przeciętne i nie warte uwagi czy też dalszego reserchu na YouTube i dodawania do ulubionych.
  Fan idolek ok dla ciebie warto. Reszta osób może spróbować około 4 odcinków i podjąć decyzję czy to dla was czy też nie. Osobiście strata czasu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ursa 24.10.2021 21:30
  i kolejny sezon... będzie
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime