Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Re-Main

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Anonimowa 6.10.2021 11:18
  Sympatyczna seria sportowa
  Bardzo pozytywne anime, idealne na zrelaksowanie się  kliknij: ukryte 
  Może technicznie było jak było, ale starano się w miarę poprawnie odwzorować sylwetki, twarze, oraz ruch. A opening i ending pasowały do całości.

  Główny bohater jak i większość postaci wzbudziła moją sympatię, o problemach postaci (jeżeli jakieś były) rozmawiano jak w życiu, bez typowego dla anime przesadzonego dramatyzmu. Rodzina głównego bohatera może trochę cukierkowo pokazana, ale budziła przyjemne odczucia :)

  Jedna z niewielu tak lekkich serii, która nie jest kopią kopii i niesie pozytywny przekaz. Mimo że pokazano trochę staroświecki model relacji, to jednak miło się na to patrzyło. Jak ktoś nie ma uczulenia na pływaków, piłkę ręczną i sporty drużynowe to polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  GLASS 4.07.2021 14:26
  Nie zamierzałam tego oglądać, ale motyw amnezji mocno mnie zachęcił do sięgnięcia po 1 odcinek. I szczerze? Nawet nieźle się zapowiada :D Niby kolejna seria sportowa, ale dzięki tej amnezji jest zdecydowanie ciekawiej i oryginalniej (a w tym gatunku o oryginalność dość trudno). I nawet śmiesznie momentami! Zobaczymy, jak się rozwinie, ale na tą chwilę jestem pozytywnie zaskoczona.
  P.S. Uwielbiam design ojca głównego bohatera, wreszcie jakiś dorosły facet w anime, który nie jest typowym szczupłym i gładkim na twarzy pracownikiem biurowym xD
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime