Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Digimon Ghost Game

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Chudi X 7.10.2021 19:31
  Pierwszy odcinek był o wiele bardziej interesujący, niż praktycznie całe Digimon Adventure 2020. Niestety za Ghost Game odpowiedzialny jest ten sam gość, co za wcześniej wymienioną serię oraz Xros Wars: Shounen Hunter­‑tachi co raczej dobrze na przyszłość nie wróży. Obawiam się, że jak w przypadku poprzednich dostaniemy z 2­‑3 solidne odcinki na start, a później będzie żal i rozpacz.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Ryuki 4.10.2021 00:34
  Odcinek 1
  Ha miałam rację, co do tego, że Hiro będzie mieć inny charakter niż kolejna wersja Taichiego :D w podobnym stylu co Takato i Haru. Bardzo mi się jego osobowość podoba, spokojny z nutą lekkiego sarkazmu do tego idziemy w stratega kliknij: ukryte  Ogólnie mamy unikalny zestaw charakterów^^ w głównej grupie, może podobnie do Tamers nie być znowu popularnej dynamiki z rywalem co mnie cieszy. Pierwszy odcinek podobał mi się, nie da się jeszcze zbyt wiele powiedzieć o fabule czy to w jaką stronę idzie ale widać, że zapętla wątki poza pojedynczymi historiami. Zwłaszcza ciekawi mnie kim jest Black Tailmon. Do tego dochodzi coś w stylu digital field i ta niepełna realizacja, która z Digimonów robi hologramy. Ciekawe jaki jest tego powód. No nic pozostaje czekać na następne odcinki. Tak jeszcze na marginesie… czy mam brać to, że nie było ewolucji w pierwszym odcinku za dobry omen? Bo strasznie mi się to kojarzy z Tamers, cała atmosfera ogólnie przypomina tamtą serię, tylko mniej SF i mitów komputerowych z lat osiemdziesiątych a więcej elementów horroru.

  Wizualnie jest na razie dobrze, trzymam kciuki, że Toei wytrzyma i będzie poziom Tamers/Savers nie Adventure^^ Poza tym opening jest również świetny i dość mało spoileruje, cud mieli hamulce( oprócz form adult i używania kilku różnych u Gammamona ale to kilka dni temu wyciekło <- bardzo interesującym zabiegiem jest to, że są one oparte na RGB ). Do tego foreshadowing „mrocznej” ewolucji( w końcu po raz drugi w serii mamy wirusa^^ ) budzi zainteresowanie w jaką stronę będą ciągli ten wątek. Poza tym fajnie też jest zgadywać te wszystkie cienie innych Digimonów… Lucemon był największą tu niespodzianką.

  Kończąc… 7G mnie rozbroiło :D Podobnie do Cyber Sleuth mamy w końcu bliską przyszłość.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime