Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party o Oidasareta node, Henkyou de Slow Life Suru Koto ni Shimashita

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Łowca czarownic 1.12.2021 12:31
  Zachęcony sprawdziłem
  Normalnie bym tego nie tknął. Tytuł się zapowiadał całkowicie słabo ale troszkę zwróciły moją uwagę komplementy dot. głównej pary oraz rosnąca popularność. Jeszcze początek nie zwiastował niczego sensownego ale powiedzmy, że budził ciekawość. Jestem aktualnie na bieżąco. Oczywiście anime zrobione mocno po kosztach i animacja kuleje. Muzyka to nie wiem czy jest jakaś nawet i ogólnie biednie ale… no właśnie główni bohaterowie to jest coś co ciągnie serię. Faktycznie rzadko można oglądać tego typu relację. Główny bohater zachowuje się w większości przypadków jak należy i widać po prostu chemię bez jakiś sztucznych barier. Zaskoczyli mnie tym. Chciałbym takich bohaterów spotkać w innych tytułach którzy potrafią się cieszyć życiem i sobą.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Bez zalogowania 25.11.2021 11:00
  Rit i Red :)
  Trochę z cytatów pod którymi mogę się podpisać

  3 listopada 2021, 09:11
  astralkill00 powiedział:

  Za każdym razem, gdy to oglądam, związek Reda i Rita jest coraz lepszy i nie mogę się nimi nacieszyć!!! To takie słodkie, przytulne i urocze!!! 😍😍😍

  The HubrisofMan:
  Ja tak samo! Łapię się na tym, że się uśmiecham i trochę oszołamiam, oglądając sceny Rit & Red. Ich zdrowa miłość jest miłym wytchnieniem od stresu i chaosu IRL. :)

  DKDiabloLicht
  3 listopada 2021, 09:13
  Poważnie, gdyby stworzyli super komputer, który byłby NAJLEPSZĄ dostępną technologią, ale jedynym jego zadaniem byłoby stworzenie idealnej Waifu, to wyplułby Rit 10/10.
  Wygląda idealnie, ma idealną osobowość, jest zabawna i słodka, i jest po prostu idealną postacią dla Reda i tego anime.
  Jak bardzo bylibyście szczęśliwi, gdybyście mieli dziewczynę dokładnie taką jak Rit jako dziewczynę/żonę? I nie tylko to, ale też jest BADASSem, więc może chronić TWÓJ 🏠 i wszystkie dzieci, które w końcu będziesz mieć lmao. Poważnie, ten serial jest DUŻO lepszy, niż myślałem, że będzie, bo myślałem, że będzie to po prostu zwykły rom/com ze sklepem w tle, kiedy po raz pierwszy go zobaczyłem, ponieważ „spokojne życie” było w tytule.
  Lol
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Anonimowa 23.11.2021 10:21
  Główna para itp (odcinek 7)
  Nie wiem, czy to nie jest pierwsza para w anime tego typu, która wobec siebie zachowuje się z takim wdziękiem i jednocześnie naturalnością  kliknij: ukryte . W tym aspekcie jest to jeden z niewielu  kliknij: ukryte  przygodowych rodzynków.

  Natomiast siostra głównego bohatera, mimo że specyficzna, nie robi na mnie wrażenia cyborga, ale raczej (jak na razie) osoby odpowiedzialnie podchodzącej do życiowego poczucia misji i do swojego potencjału i tzw „błogosławieństwa”.

  Spodobał mi się  kliknij: ukryte .

  Według mnie warto (póki co) obejrzeć tę serię.
  Nie tylko ze względu na główną relację, albo na grafikę (sylwetki kobiecych postaci są całkiem zgrabne, męskie też są proporcjonalne, kolory cieszą oczy, a animacja czy fanserwis nie razi bardzo), ale też dlatego, że w wielu aspektach  kliknij: ukryte seria zrywa z typowym deterministycznym podejściem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Bez zalogowania 19.11.2021 22:28
  Okruszki
  Przydałby się dodatkowy tag Okruchy życia
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Bez zalogowania 19.11.2021 22:18
  Trochę cierpliwości
  Seria zaczyna się bardzo średnio, ale z każdym odcinkiem pomału się rozkręca, a potem relacje między bohaterami nabierają przyjemnego ciepła.

  Do odcinka szóstego łączy przygodowe retrospekcje z okruchami fantasy.

  Za główną parę na razie plus.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime