Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Tsuki to Laika to Nosferatu

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Łowca czarownic 19.11.2021 11:24
  Chyba sprawdzę jak już wyjdzie całość
  Komentarze mnie zachęciły do tego aby sprawdzić co to takiego.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 19.11.2021 10:01
  7
  Soundtrack jest fenomenalny. A o reszcie ciężko mi cokolwiek konkretnego napisać… Na pewno jest to na tyle unikatowe w skali anime, że warto zerknąć
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 5.10.2021 23:43
  To chyba jeden z bardziej nietypowych pomysłów na anime ostatnich miesięcy. ZSRR (oczywiście nikt tego nie powie wprost), zimna wojna, kosmonautyka i… wampiry. Brzmi jak pomysł na akcyjniak lub kino sensacyjne? A tu nie, bo w sumie to chyba taka obyczajówka o docieraniu się dwójki bohaterów i budowaniu między nimi zaufania. Już sam fakt umiejscowienia akcji wzbudza zainteresowanie. Sam pomysł z wampirem to pewnie tylko taki twist żeby trochę uciec od pewnych niewygodnych kwestii… No i nie da się ukryć że grafika, zwłaszcza animacje postaci, są na dobrym poziomie. Protag już wzbudził moją sympatię, bo mimo że to chyba typ marzyciela miewający wpadki, to jednocześnie wydaje się dosyć wyważonym typem.

  Na pewno będę serię śledził, mimo że nie jest to moja tematyka…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 4.10.2021 17:53
  1
  Obiecujący początek. Fabuła i postacie wyglądają nieźle, ale to delikatna materia, więc nic nie wiadomo – dużo można tu zepsuć. Najmocniejszy punkt to muzyka – bardzo pompatyczna i energiczna – oraz voice acting, choć do głosu Iriny muszę się jeszcze przyzwyczaić (może po prostu się odzwyczaiłem od głosu Megumi Hayashibary?). I nie wiadomo jeszcze, czy cokolwiek wyniknie z takiego, a nie innego świata przedstawionego – bo mam wrażenie, że ubranie Związku Radzieckiego w inną nazwę to tylko pretekst, by nie robić zbyt dokładnego researchu historycznego lub by stworzyć możliwość, by łatwiej wcisnąć jakiś element fabularny.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime