Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Naruto: Dai Katsugeki! Yuki Hime Ninpouchou Datte ba yo!

 • Avatar
  A
  Orihime-chan 13.10.2012 20:33
  Pada Śnieg Pada Śnieg
  Jak pamiętam, w movie wystąpiła maszyneria, której w anime nie było. No ale cóż; kinówka rzadko trzyma się treści itp. z oryginału. Historia pod koniec była z lekka przewidywalna, jednak nie psuła uroku.
  Myślę, że Gekijouban Naruto: Daikatsugeki! Yuki Hime Ninpouchou Dattebayo! spodoba się fanom Naruto.
 • Avatar
  A
  Byczusia 29.08.2011 23:44
  Film nie był jakiś wybitny, ale nie był taki też najgorszy. Księżniczka, hmm ta aktorka, te tła, walki,etc.
 • Avatar
  A
  Satsuki-san 25.12.2009 22:24
  śnieeeg!!
  Film obejrzałam chyba tylko ze względu na śnieg, który kocham, ubóstwiam i przez który się przeprowadzę w przyszłości na Antarktydę xD
  Mimo raczej słabej motywacji, bardzo mi się spodobał^^ Faktycznie, trochę dziwnie wyglądał cały ten filmowy sprzęt na tle świata, do którego przyzwyczaiła nas seria tv, ale da się przyzwyczaić ^^ Polecam ^^
 • pucca1995 4.11.2009 14:26:14 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A R
  Stefan 31.05.2008 09:55
  opinia Stefana
  Muszę coś skorygować­‑sprzęt do kinematografii nie kłóci się ze światem przedstawionym, przynajmniej jeśli chodzi o porównanie filmu z mangą/anime. W mandze widzać czasem w tle(pokój jakiegoś bohatera) telewizor, a w podziemiach orochimaru zainstalowane są kamery, kiepawej jakości, ale są(w sumie zabawne, że w tym samym momencie za oświetlenie służą świecie ;p)
  W moim odczuciu wadą były projekty postaci z filmu- były zbyt zwyczajne i szare, przez co główni bohaterowie wyglądali jak nie przymieżając na cosplayu.
  Co do filmu- przyjemny, spójny, z ładną animacją. Walki są w miarę krótkie, widać, że wzięto pod uwagę długość trwania filmu. Film czasem staje się niepotrzebnie moralizatorski, co irytuje, bo nie wprowadza żadnych nowych przemyśleń w stosunku do mangi jak i w ogóle. Ale z nastawieniem na trochę akcji jest fajny.
 • Avatar
  A
  Fajne 23.12.2007 09:11
  Sniper12
  Fajne ale bez jakiejś przesady fabuła ok tylko strasznie takie statyczne jakkolwiek banalnie to brzmi. Sam film jest ok z mojej strony pytanie do redakcji dlaczego póki co zamieszczono tylko tom pełnometrażówkę z Naruto skoro już od dawna są dwie inne nowsze hoć według mnie tylko jeszcze ta trzecia jest warta obejrzenia. Swoją droga w internecie powinna sie w krótce pojawić klinówka z shippuudena czekam z niecierpliwością!!!
 • Avatar
  A
  Tasiek 4.09.2007 15:29
  Całkiem dobry film
  Naruto movie 1 to dobry film polecam go dla każdego fana serii Naruto. Chociaż według mnie najlepszy z filmów kinowyczh jest Naruto Movie 2
 • Avatar
  A
  I2YI3A 27.07.2007 00:42
  ...
  Najlepszy filmik ze wszystkich. Oglądając wszystkie stwierdzam tendencję spadkową. Ten film polecam każdemu fanowi naruto.
 • Avatar
  A
  uQuad 26.07.2007 22:25
  hm
  kinowka dobra, chyba nawet najlepsza sposrod wszystkich 3 :)