Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Jujutsu Kaisen 0

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  blob 22.07.2023 14:25
  Akurat obejrzałem teraz, kiedy zaczął się drugi sezon anime (który cofa nas jeszcze bardziej w czasie, żeby już totalnie zamieszać xD). Film wart polecenia, trzyma poziom z serii TV. Śmiesznie tak przeskakiwać w czasie – faktycznie ktoś kto nie ogarnia pewnych wątków może się pogubić kto jest kim i gdzie się podziały pewne postacie, lub skąd wzięły się inne. Ale to chyba właśnie specyfika Jujutsu Kaisen – szczerze mówiąc zastanawiam się czy ta seria ma głównego bohatera, bo tu raczej kilka postaci mogłoby spokojnie taką rolę pełnić. Ale to właśnie czyni ją unikatową.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  anmael 9.11.2022 23:42
  8/10
  Bardzo dobry prequel do serii, spójna fabuła (choć ciut przewidywalna) rozjaśniająca wątki danych postaci, które pojawiają się znikąd w/w produkcji odcinkowej.

  Co do samej produkcji, uważam że stoi na bardzo dobrym poziomie shounen action hack and slash :)
  Postacie sympatyczne dające się lubić od pierwszych chwil. Nie spotykamy żadnych irytujących i nierównych zachowań.

  Graficznie cała seria utrzymuje dobry poziom, choć podkręcenie graficzne do „K Project” miało by tu jak najbardziej sensowne zastosowanie:)

  Produkcja godna polecenia dla fanów gatunku.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  GLASS 16.05.2022 08:39
  Czy osoby nieznające pierwszy sezon anime ogarną, co się dzieje podczas seansu 0? Niby to prequel, ale równie dobrze może opierać się na znajomości oryginału, przez co pewne wątki fabularne mogą być niezrozumiałe dla osoby, które nie miały do czynienia z pierwszym sezonem.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime