Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Tokyo Mew Mew New

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 23.09.2022 17:03
  12
  Mogło być lepsze, ale ostatecznie nie wyszło aż tak źle jak myślałem. Zdecydowanie tej serii pomogłoby wolniejsze tempo akcji i lepsza grafika.
  No i będzie drugi sezon, co chyba jest dobrą informacją – przynajmniej nie wcisnęli całej mangi w te dwanaście odcinków, choć na początku myślałem, że tak zrobią.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  ZSRRKnight 27.07.2022 18:39
  4
  No i drużyna skompletowana…
  A sam odcinek był chyba najsłabszy z dotychczasowych. Zakuro ma bardzo dziwny głos. Gdy śpiewa brzmi nieźle, ale jak mówi normalnie to słabo się tego słucha.
  I w ogóle mam wrażenie, że fabuła zaczyna się trochę sypać. Tempo jest szybkie, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę ilość odcinków, ale i tak powoli zaczyna się to rozklejać, co było widać w najnowszym odcinku. Ta bajka zdecydowanie powinna mieć 20+ odcinków, bo jednak przy tych dwunastu brakuje miejsca i czasu, by fabuła i postacie mogły być naprawdę interesujące.
  I w ogóle myślałem, że pomimo obniżki poziomu animacji po pierwszym odcinku będzie to rysowane porządnie, a tymczasem nawet nieruchome kadry są krzywe i ubogie w szczegóły…
  Cóż, jestem trochę rozczarowany, ale to nadal całkiem niezła bajka. Oby tylko poziom już się nie zniżał za bardzo.
  No i na pewno będę musiał obejrzeć poprzednią adaptację – choćby po to, by sobie porównać przestawienie tych samych wydarzeń w wolniejszym tempie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  I. 5.07.2022 22:58
  Odcinek 1
  Aaaaaaa, jakie to było pocieszne, urocze, różowe, puszyste, odmóżdżająco­‑odstresowujące, ale jednocześnie pełne wdzięku!
  Te wszystkie SDczki rodem z lat 90­‑tych! Ta piękna transformacja bez 3D! Te chibikowe tańce z endingu!
  Spodziewałam się niedorobionego remake'u jadącego na nostalgii dorosłych już fanów oryginału, jak Sailor Moon Crystal i myślałam, że będzie dobrze, jeśli obejrzę ten jeden odcinek do połowy przed rzuceniem w kąt, a wyszło na to, że znalazłam mojego nowego faworyta sezonu?
  Nie widziałam poprzedniej wersji anime oprócz op/ed, historię znam z polskiej edycji którą czytałam dawno temu, pamiętam, że wtedy główna bohaterka mnie irytowała, a tutaj była bardzo sympatyczna! Nawet jeśli głos podkłada jej nowa aktorka, to brzmi dobrze i pasuje do postaci.
  Mam nadzieję, że nie zużyli wszystkich funduszy na pierwszy odcinek i następne będą trzymać poziom :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 5.07.2022 19:31
  1
  Bardzo dobry pierwszy odcinek. Piękna animacja, mocny retro vibe i wylewający się zewsząd absurd i kiczowatość. Aktorki brzmią bardzo dobrze jak na debiutantki, Ichigo wypada całkiem sympatycznie, a przemiana była czadowa. No i w ogóle jak ekologia jest w to wszystko wplątana xd
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime