Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Mairimashita! Iruma-kun [2022]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Zomomo 18.03.2023 14:39
  Po obejrzeniu całości
  Adaptacja mangi 1:1 nie zawsze jest dobrym pomysłem. W przypadku sezonu 3 zaowocowało to irytującymi dłużyznami. Trening i Dożynki, w moim odczuciu, trwały za długo o co najmniej 6­‑8 odcinków, nie wnoszących do fabuły kompletnie nic. Dzięki tym odcinkom nie tylko się wynudziłem, ale szczerze znielubiłem 3 uprzednio fajne postacie, które  kliknij: ukryte 
  Podobnie poznawanie całej klasy Irumy i wszystkich nauczycieli ma jakiś sens może w mandze, ale w anime już niespecjalnie, cierpi na tym dynamika fabuły, nie wnosząc niczego naprawdę interesującego (z wyjątkiem Bachiko).
  Serial ratują pozostałe, nieliczne :) odcinki, w których występuje głównie Iruma, te nadal trzymają poziom poprzednich sezonów i tylko dzięki temu dotrwałem do końca :)
  Kolejny arc – „Music Festival” wydaje się znacznie ciekawszy, oby tego też nie zepsuli rozciągając akcję na kolejne 21 odcinków…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Zomomo 22.02.2023 17:53
  Po 16
  Niestety, dużo słabszy sezon od poprzednich, na razie to się wynudziłem, może 4­‑5 odcinków na 16 było na poziomie poprzednich serii. Poza tym dziury logiczne, raz wszyscy mają zrobić daleth, ale potem można  kliknij: ukryte  Na plus jak zwykle Clara i tym razem jeszcze Nafra :)

  Zamaskowano spoilery.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  I. 8.10.2022 15:54
  Odcinek 1
  Irumek wrócił, sobota ponownie jest moim ulubionym dniem tygodnia :) Szczerzyłam się jak głupia za każdym razem jak odzywała się Bachiko, aż sama się zdziwiłam jak bardzo stęskniłam się za głosem Takeuchi Junko.
  I jak zawsze, dodatkowy wyszczerz jak  kliknij: ukryte 

  Nowy opening… Szkoda że piosenki nie wykonuje znowu zespół DA PUMP, ale jak się osłucham, to może się przyzwyczaję. Co do animacji to chyba użyto tam te same sceny wklejone z serialu żeby przyoszczędzić. Nie jest źle, ale 2 poprzednie podobały mi się bardziej.
  Nowy ending ma urocze obrazki, ale piosenka zupełnie mi nie podeszła, 2 połowa to już w ogóle jakieś elektroniczne meczenie kozy -.-
  Ale urocze było dodanie do animacji op i ed postaci­‑maskotki autorki oryginalnej mangi (tego żółtego koto­‑chomika) i na szczęście nie zrezygnowano z bonusa po endingu, czyli SuKiMa.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime