Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Hirogaru Sky! Precure

 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 17.09.2023 09:01
  33
  Jak się ma Aoi Kogę w obsadzie to oczywiście trzeba ją wykorzystać do czegoś więcej niż grania dziecka (bez urazy dla Elle).  kliknij: ukryte 
  A tak poza tym był to jeden z tych odcinków ze świetną animacją, choć poprzedni też wyglądał dobrze. A w ogóle cały ten sezon jest bardzo solidny pod względem animacji – nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że stężenie sakugi jest dość wysokie jak na Precure.
  Fabuła powoli będzie zmierzać do końca i jestem ciekaw, czy będzie równe 50 odcinków, czy 40 parę jak w poprzednich latach…
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 26.03.2023 09:48
  8
   kliknij: ukryte 
  Podoba mi się, że najpierw poświęcono siedem odcinków, by rozbudować relację Sory i Mashiro, a dopiero teraz wprowadzono nową postać. Ogólnie bardzo dobrze napisane i wyreżyserowane jest to anime. W porównaniu do dość prostego i miejscami głupiutkiego Delicious Party jest to dość zauważalna różnica. Dużo się też tu mówi za pomocą animacji, co jest o wiele ciekawsze i subtelniejsze niż mówienie wprost, szczególnie że to anime dla dzieci.
  W następnym odcinku nowy członek drużyny, a w szerszej perspektywie mam nadzieję, że do samego końca to anime będzie utrzymywać równy, wysoki poziom.
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 12.02.2023 13:36
  2
  Wygląda na to, że może to być dość „rewolucyjna” seria.
  Pierwszy raz główna bohaterka jest niebieska, a nie różowa (choć już Natsumi w Tropical Rouge miała biały strój). W dodatku jest chłopczycą, co też jest pewną nowością.
  Potem też pojawi się chłopiec precure (szkoda jedynie, że jego strój nie jest bardziej męski xd) i dorosła bohaterka.
  No i ogólnie cały ten motyw „hero girl” i charakter Sory sprawiają, że to może być najbardziej super sentaiowa/shounenowa seria Precure do tej pory xd. Choć z drugiej strony transformacja i jej strój są trochę idolkowe? i do przemiany używa mikrofono­‑długopisu?
  Prócz tego główna bohaterka pochodzi z alternatywnego świata fantasy, co też jest dość ciekawe pod względem fabuły.
  Ogólnie bardzo mi się podobały dwa pierwsze odcinki i mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie tylko lepiej.
  • Avatar
   Amarette 12.02.2023 16:13
   Re: 2
   Myślę, że te wszystkie idolkowe skojarzenia są raczej zamierzone :) jej włosy po przemianie fryzurą jak nic przypominają charakterystyczne uczesanie Hatsune Miku, zwłaszcza w jej niebieskiej wersji Snow Princess ;)

   Mnie się akurat ten wygląd podoba :) (ale tak, z wyjątkiem stroju Cure Wing po transformacji, który mógłby być lepszy, w tym ledwo, ledwooo wygląda na chłopca xD taki Venti syndrom xD gdybym nie wiedziała, to bym się po samym wyglądzie raczej tego nie domyśliła xD ).

   Jednak ogólnie trzymam kciuki za, miejmy nadzieję kolejną mocną Precurkową serię :)