Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Kanashimi no Belladonna

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Akawashi 26.01.2015 13:50
  Chyba pierwsze anime, gdzie mój problem leży nie w tym, że nie zrozumiałem lub nie wiem jak to ocenić, ale w ogóle co ja czuję po obejrzeniu. Totalny chaos ogarnął moją głowę i podejrzewam, że dziś nie będę zdolny do zrobienia czegokolwiek, wymagającego umysłowego przygotowania.

  Ogrom psychodelii i ogrom symboliki. I to chyba starczy do opisu, gdyby ktoś chciał się za to zabrać. Uprzedzam osoby wrażliwe i osoby starsze – ciężkie dla naszych emocji. Także osoby, które myśleć nie lubią – będzie was to zapewne nudzić.

  Artystycznie niesamowite, ale dla samego kunsztu nie polecam (wydaję mi się zbyt długie, żeby patrzeć tylko na grafikę – chyba, że ktoś wytrwały jest).

  W sumie to jakoś tak zimno mi się zrobiło, mimo iż siedzę obok kaloryfera.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  Myore 25.05.2011 14:24
  niesamowita historia
  przyznam, że była to jedna z cięższych produkcji, jakie miałam okazję oglądać. film jest naprawdę trudny, nie tyle w zrozumieniu (bo mimo mnogości symboli jest zrozumiały), co w odbiorze. Przesycony kolorami, traumatyzmem, brutalnością, przytłaczającą muzyką i ogóle obrazem tamtejszej rzeczywistości, tylko podkreśla jej ułomność. dla człowieka z XXI wieku, jest to naprawdę coś niesamowitego i chorego. osobiście w pewnych momentach miałam dosyć, ale nie żałuję, że go obejrzałam.
  „zaręczam, jest to rzecz, która nie powinna umknąć uwadze żadnej osobie, która uważa się za miłośnika animacji.” zgadzam się
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Uber 24.10.2007 16:50
  Więcej niz perła.
  To juz nie perełka wśród anime, to wielokaratowy diament! O grafice moznaby napisać porządną pracę doktorską bo to chyba unikat wśór animacji. Famtastyczne, szalone, ekstrawaganckie.Dla fanów cudeniek – jak znalazł.
  Odpowiedz
 • odpowiedzi: 0 cyrylla87 26.09.2007 21:12:35 - komentarz usunięto
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime