Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Jujutsu Kaisen [2023]

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  :) 22.11.2023 02:22
  Tak z ciekawości to dziwi mnie że nie ma tu żadnej dyskusji na temat twitów animatorów od nośnie produkcji/warunków pracy?
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  ZSRRKnight 16.11.2023 19:07
  17
  Poprzedni odcinek był bodajże najlepszy w tym sezonie, ale ten jest jeszcze bardziej imponujący, bo wygląda niemalże równie dobrze, choć kończono go zapewne chwilę przed emisją. No i w sumie to widać, bo większość scen jest mocno nieoszlifowana lub wręcz prawie niedokończona, ale sama animacja jest na naprawdę wysokim poziomie.
  Ogólnie świetnie się to ogląda z tygodnia na tydzień, ale przydałaby się tej serii przerwa w emisji, bo zwyczajnie szkoda mi tych wszystkich utalentowanych ludzi, którzy muszą w ekspresowym tempie sklejać odcinki, przez co, mimo tego, że i tak wygląda to świetnie, nie mogą w pełni zrealizować swojej wizji, która zapewne byłaby co najmniej dwa razy lepsza.
  No i w sumie trochę szkoda, że już pewnie nie będzie Sukuny, ale i tak szykuje się jeszcze parę intensywnych, ciekawych walk…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 12
  kircia 22.10.2023 09:34
  13
  Zapomnieli chyba że mają budżet w tym odcinku. I nie mówię o jakimś efekciarstwie, tylko o tych pięknych, płynnych ujęciach. Animacja ogółem tutaj jest cudna, ale w tym epizodzie wzniosła się na wyżyny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  weiter 16.10.2023 00:34
  Ep12
  Bardzo przyjemnie dopieścili i docenili tym samym jedną z lepszych postaci w tej serii, jaką jest nanami. Ilość detali była wręcz niesamowita.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  MrParumiV18 22.09.2023 11:56
  Jujutsu Kaisen 2 po 9 odcinku
  Odcinek 9 to jaki rozdział mangi? I w ogóle to chyba muszę obejrzeć w końcu film 0, bo z tego co widzę jest to niezbędne, a przynajmniej biorąc pod uwagę ten epiozd. Natomiast nie mogę się zgodzić, że ta seria wygląda świetnie. Jest bardzo dobrze, ale o wiele gorzej się to prezentuje niż to miało miejsce w pierwszym sezonie, a Gojo już na tyle zaczynał mnie irytować przez wzgląd na to jak wykreował go twórca pierwowzoru, że niezmiernie się cieszę  kliknij: ukryte 

  Zamaskowano spoilery.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  ZSRRKnight 21.09.2023 22:18
  9
   kliknij: ukryte 
  A ogólnie nadal jestem pod wrażeniem jak świetnie wygląda to anime, szczególnie że warunki produkcyjne nie należą do idealnych. Mam nadzieję, że nie wykolei się to po drodze i do końca jakość animacji będzie utrzymywać się na podobnym poziomie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  :) 13.08.2023 23:39
  Toji pozamiatał pacjentów :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime