Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Nanatsu no Maken ga Shihai Suru

 • Avatar
  A
  Saarverok 28.11.2023 23:56
  Po recenzji widzę, że nie tylko mnie ta solówka na pianinie wkurzyła :) ale fakt, seria całkiem spoko, drugi sezon z przyczyn humorystycznych i takiego nakama power w ciekawym środowisku bym przytulił, natomiast ocena jak najbardziej zasłużona. Ja bym dał 5/10, punkt w górę za nietypową liczbę odcinków i Castrato xD źle się wyraziłem w ostatnim komentarzu, bo to miał być maks ostateczny, co nie oznaczało, że ocena nie mogła spaść.
  • Avatar
   Sulpice9 1.12.2023 23:12
   Po recenzji widzę, że nie tylko mnie ta solówka na pianinie wkurzyła :)


   W sumie to już był ten etap, gdzie kolejna dziwna decyzja artystyczna bardziej mnie bawiła niż wkurzała, ale tak – nawet jak na ten serial to było dziwne :D

   drugi sezon z przyczyn humorystycznych i takiego nakama power w ciekawym środowisku bym przytulił


   Jak najbardziej rozumiem, też liczę na to, że ta radosna głupawka jeszcze wróci :) W obecnym sezonie mamy „wcale­‑nie­‑kolejną­‑rasistowską­‑szkołę­‑magii” i rzecz bliższą Tolkienowi niż „Pierścienie władzy”, więc nie­‑isekajowa fantastyka zyskuje na popularności (przynajmniej wśród producentów)...

   Ocena punktowa w wypadku takiej serii to trudna rzecz – jak pisałem, najważniejsza jest gwiazdka oznaczająca „ulubioną” serię :)

   Pozdrawiam!
 • Avatar
  A
  Saarverok 17.09.2023 22:48
  Po 11.
  Ten, kto dorzucił pianinko w tym odcinku do scen z walką doskonale wiedział, jak mnie striggerować. Za całość daję mocne 6/10, niezależnie, co dalej pójdzie.
 • Avatar
  A
  Saarverok 14.08.2023 18:42
  po 6
  Dobra, nie wiem, czy ktoś w ogóle to ogląda, ale aż muszę skomentować, żeby gdzieś te moje odczucia zostały wyrzucone. Bo inaczej w pewnym momencie wyjdę na balkon i zacznę drzeć japę, bo mam takie XDDDD co się odjaniepawliło. Ale od początku.

   kliknij: ukryte 

  Także odklejka gruba, sam bym czegoś takiego nie wymyślił :D Ale aż nie mogę z beki, było tak spokojnie, a potem jak zarzucili końcówką to się zwijałem ze śmiechu :D Także polecam, komedia roku gwarantowana.
  • Avatar
   Sulpice9 16.08.2023 23:12
   Re: po 6
    kliknij: ukryte 
   • Avatar
    Saarverok 3.09.2023 22:52
    Re: po 6
    Po kolejnych kilku odcinkach się zgadzam, że to nawet nieźle idzie. W sensie kurczę polubiłem naszą radosną gromadkę. Świat jest nawet porządnie napisany, co prawda niektóre rzeczy są naiwne, ponaciągane i nielogiczne, ale jednak miło się spędza czas w tym uniwersum. Pewnie miałoby sporo do zaoferowania w jakichś kontynuacjach, ale radosne zwiedzanie zamku pewnie się skończy w 12 odcinku i sru, będziemy czekać na kontynuację tak jak czekam na kontynuację Grimgara ;)
    • Avatar
     Sulpice9 6.09.2023 17:21
     Re: po 6
      kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  Saarverok 16.07.2023 22:32
  Jakby to wyglądało chociaż w połowie tak dobrze jak wypada w openingu, to byłoby ok. Ale pewnie wyjdzie przeciętniak o japońskiej wersji przygód Harry'ego Pottera.