Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Kimi no Koto ga Dai Dai Dai Dai Daisuki na 100 Nin no Kanojo

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 20.11.2023 16:40
  7
  I to jest moment, w którym seria traci jakikolwiek realizm xd
  No i Kusuri to finałowa dziewczyna w tym sezonie. W zasadzie to nie do końca, ale to już będą finałowe odcinki…
  A ogólnie jest to adaptacja idealna i powiem szczerze, że animacja i gra aktorska naprawdę dodają do aspektu komediowego. Największe wrażenie robi na mnie seiyuu Rentarou, który dużo oddaje od siebie i ma naprawdę szeroki zakres głosu.
  Trzeba też przyznać, że jak na tak absurdalną komedię to mimo wszystko jest tu dość duży realizm emocjonalny. Nikt się nie zakochuje w Rentarou tylko dlatego, że na tym polega fabuła, ale dlatego, że to po prostu świetny facet, który każdej z dziewczyn daje powód, by w nim się zakochać. I w drugą stronę też to działa, choć siłą rzeczy bohaterki mają dość uproszczone charaktery. Jak sobie myślę o różnych innych haremówkach to czasem ciężko uwierzyć, że główny bohater cieszy się tak dużym zainteresowaniem, a tutaj wypada to dość przekonująco.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 8.10.2023 18:14
  1
  Póki co adaptacja jeden do jednego i w sumie bardzo dobrze. Ogólnie jest to mocno absurdalna komedia, z licznymi nawiązaniami, łamaniem czwartej ściany, a bohaterki są uosobieniem poszczególnych typów charakterów (trochę jak w Komi­‑san i paru innych tytułach). Główny bohater to zaś mężczyzna idealny, z jednej strony wariacja na temat typowych protagonistów tego gatunku, z drugiej zaś zupełne ich przeciwieństwo. Romans rzecz jasna też tu jest, ale to przede wszystkim komedia. W mandze też jest trochę fanserwisu, ale to bardziej dodatek i na razie trudno stwierdzić czy pojawi się też w anime.
  Ogólnie pierwszy odcinek dość sprawnie pokazuje o czym to jest i jaki typ humoru występuje w tym anime.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime