Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Saijaku Tamer wa Gomi Hiroi no Tabi o Hajimemashita

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Anonimowa 30.03.2024 00:29
  W tyglu delikatnie zmieszane - smutek i nadzieja.
  Jednocześnie smutne i pogodne anime, bajkowe, ale nie przelukrowane.  kliknij: ukryte 

  Bohaterka daje się polubić, jest w tym serialu jakiś nieuchwytny urok, wdzięk. Można jej „kibicować” .

  Moze za dużo czasu wg mnie poświęcono na ostatni wątek, no i wreszcie było pełne uzasadnienie dla isekajowania. kliknij: ukryte 

  Fabularnie proste, ale to dla głównej bohaterki jest stworzona ta seria.

  Ja za to oglądałam to potem dla Ciel­‑aczka :)
  CIEL­‑aczek cudny, jak żywy :)  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Zomomo 22.03.2024 18:00
  po 6 odc
  Rewelacyjne i już jest moim liderem sezonu :) Uprzedzam, że to isekai­‑iyashikei, więc akcji na razie niewiele. Wszystko tworzy tu klimat trochę podobny do Sousou no Frieren, tylko że bohaterka ma 9 lat, żadnych istotnych zdolności (chociaż ta jedna na praktycznie zerowym poziomie zmieni jej życie). Utrzymuje się głównie z łapania polnych myszy i przeszukiwania śmietników. Oryginalne i relaksujące :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Zomomo 18.03.2024 11:46
  Po 3 odc
  Czyżby czarny koń sezonu? Trochę smutna historia, ale fabuła, grafika, dźwięk i kreacja świata są jak na razie bardzo spójne i tworzą rzadki w anime klimat :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 27.01.2024 12:19
  Może być jedna z ciekawszych serii sezonu, ciekawe ile osób „prześpi” ten tytuł… niby isekai ale z gatunku tych „odwróconych”, bohaterka zaczyna z bardzo złego miejsca i jedynie OP daje nadzieje że los się dla niej trochę odmieni (ciekawe czy się okaże że ma super talent czy będzie szorować po dnie już do końca). Mimo miłej grafiki i dziecięcej bohaterki to nie jest cukierkowa seria. Bohaterka dostaje od początku bardzo mocno po tyłku a widz czuje jej ból i smutek, mimo że stara się być pozytywna. Klimat, muzyka i animacja są naprawdę niezłe. Dajcie temu szanse!
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Melmothia 20.01.2024 22:02
  Po drugim odcinku
  No proszę, nie wygląda to tak źle. Isekai, który omija cały isekajowy wstęp, poprzednie wcielenie jest tylko jakby echem w głowie bohaterki, która czasami wyłapuje jakieś jego myśli, ale nie wszystko rozumie, bo bardziej jest związana z aktualnym światem. Nie wiem, po co ten wątek – nie wnosi nic poza tym, że bohaterka czasami gada sama ze sobą. Potem gada ze swoim nowym śluzkiem. Mimo znanego z innych serii toku wydarzeń, ogląda się to dobrze, chyba dlatego, że seria się nie spieszy, płynie sobie powoli, nie zalewa widza zbędnymi informacjami, daje czas na polubienie postaci i wczucie w jej sytuację, a niedopowiedzeniami utrzymuje uwagę i zachęca do dalszego oglądania.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime