Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Wonderful Precure!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 11.02.2024 10:42
  2
  Komugi jest tak głupiutka i energiczna jak się spodziewałem. To znaczy zachowuje się dokładnie tak jak powinien zachowywać się pies w ludzkiej postaci. Fajne też jest jak bardzo skupiono się na jej mowie ciała – nam nadzieję że do końca serii uda się to zachować.
  Iroha zaś jest tą rozsądniejszą i spokojniejszą, jak przystało na właścicielkę. Tworzą więc razem zgrany duet. I „duet” to niejako słowo klucz tego sezonu, gdyż wygląda na to, że drużyna składać się będzie z duetów i dostanie pewnie duetowe transformacje i ataki.
  No i póki co nie ma walk i w sumie słusznie, bo co innego bić ożywione przedmioty a la kaiju, a co innego opętane przez mrok zwierzęta. Dlatego też pewnie „przemoc” pojawi się razem z prawdziwymi antagonistami.
  W Hirogaru Sky był pierwszy chłopiec precure i wygląda na to, że w tym sezonie też może być, biorąc pod uwagę, że Satoru pozna tajemnicę Irohy i jego rola w fabule będzie dość duża.
  Ogólnie początek bardzo solidny i zapowiada się przyjemna, lekka seria. W sumie niezły kontrast w porównaniu do poprzedniego sezonu, który był jednak dosyć „poważny”...
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime