Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Aniko

 • Avatar
  A
  Aniko 22.07.2012 22:08
  Nie...
  Komentarz do recenzji "Monochrome Factor"
  Olać te usta… Ale… Własnie to, że nic się nie działo przez całą niemal serię, było ok. Żadnych superwielkich dylematów, luz. Takie coś lubię. Postacie świetne, nawet siostrzyczka, muzyka spoko, animacja też nie najgorsza. Naprawdę się nieźle uśmiałam, ale…

  Nie chcę kontynuacji. Wiem, co jest w mandze, i pomijając wątek  kliknij: ukryte  ,nie chcę tak durnego zakończenia w anime. Chyba że wymyślą inne.

  Ogólnie, seria bardzo fajna, mimo, że widać że to po prostu wstęp, zachęcenie do mangi, tak jak było w przypadku Lovelessa. Najlepiej resztę zostawić do interpretacji. Tyle.
 • Avatar
  A
  Aniko 7.05.2012 21:52
  Komentarz do recenzji "Ai no Kusabi"
  Może mnie zlinczują – nie ryczałam. Co więcej, śmieszyło mnie to anime, zakończenie, szczegóły, postacie, podkład muzyczny, te dźwięki. Ja wiem, to romantyczne, to tragedia, to klasyk. Ja to wszystko rozumiem, ale nie podobało mi się. Riki był kochany. No, względnie xD

  Czy oni nie zakończyli nowej serii na 4 odcinkach?
  A mogliby zmienić zakończenie, no naprawdę, mogliby…
 • Avatar
  A
  Aniko 21.04.2012 21:51
  Komentarz do recenzji "Brave 10"
  Yuri <3
  Sasuke <3

  Co do anime, ktoś tam narzekał, że sztampowe. Tak, sztampowe. Ale czy to znaczy, że złe? Tak od bodajże trzeciego odcinka coraz lepsze, a szósty… Piękny. Zalatuje yaoicem, i świetnie. Uroczy są.
  Nie reagowałam może na Isanami jakąś specjalną nienawiścią… (patrz Yuno z Mirai Nikki =.=) ale nie polubiłam jej. Ot, taka piszcząca dziewczynka, ale trzymała bishów w kupie, i za to jej chwała. Mam nadzieję, że ta kontynuacja mangi, jaka teraz wychodzi, niczego nie schrzani, no i że ją przeniosą na ekran.

  Podsumowując – zajebista kreska, zajebiści bohaterowie, fabuła do przełknięcia, yaoi podteksty – to Aniko lubi najbardziej ;)
 • Avatar
  Aniko 10.04.2012 17:30
  Komentarz do recenzji "Ao no Exorcist"
  Dziękuję~!! :3
 • Avatar
  A
  Aniko 3.04.2012 16:40
  Komentarz do recenzji "Ao no Exorcist"
  Hmmm
  A może mi tak ktoś powiedzieć, w którym odcinku kończy się ta „lepsza część”?
  Proooszę?
 • Avatar
  A
  Aniko 8.02.2012 13:55
  Lelouch
  Komentarz do recenzji "Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2"
  No cóż… Muszę przyznać, że drugi sezon znacznie bardziej mi się podobał. Historia była naprawdę poruszająca, o ile dobrze pamiętam, w całym moim życiu płakałam na zakończeniach dwóch anime (a widziałam naprawdę dużo). A tu? Ryczałam od połowy I serii, pewnie też dlatego, że ktoś mi machnął spoiler zakończenia, ale nie zmienia to faktu, że anime było naprawdę wyjątkowe. I ta muzyka… Trochę mnie wkurzały niektóre openingi i endingi, ale na przykład w drugim en z I serii albo w pierwszym op z drugiej się zakochałam. I te delikatne podkłady muzyczne w niektórych momentach… Nic dodać, nic ująć.
  Nie rozumiem porównywania go do Death Note. Jak dla mnie, to dwa zupełnie różne anime! No bo na przykład, jak można porównywać uczuciowego Leloucha do zimnego i wyrachowanego Raito?

  Co do zakończenia…  kliknij: ukryte 
  Tylko że zostawił z tym wszystkim Suzaku… Który też przez całą drugą serię biegał slalomem od punktu 'lubię go' do 'nienawidzę go'. Ale, summa summarum, zrobił dobrze. I to, jak płakał w tamtej scenie… Dobrze wiedzieć, że jednak mu wybaczył.

  Podsumowując cokolwiek długi komentarz, to było najlepsze anime, jakie kiedykolwiek widziałam. Nie żałuję tych czterech dni spędzonych na oglądaniu obydwóch serii w każdej możliwej wolnej chwili.
  I rozumiem, że anime może się nie spodobać niektórym osobom. Bo to nie jest takie sobie byle anime dla wszystkich. To naprawdę trzeba zrozumieć. Prawdziwa perełka wśród zalewu moe tandety i schematycznego kiczu.

  (Palce mnie już trochę bolą -.-")
 • Avatar
  Aniko 19.09.2011 20:57
  Re: Anime
  Komentarz do recenzji "No.6"
  No oczywiste, że to jest odpowiednie zakończenie. W końcu kliknij: ukryte  I każdy widzi to, co chce widzieć :)
  Ejże, Aniko, za bardzo przeżywasz xD

  Jeszcze raz dzięki za wyjaśnienia :)
 • Avatar
  Aniko 18.09.2011 20:57
  Re: Anime
  Komentarz do recenzji "No.6"
  Uau, no na to czekałam ;)
  Bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienia, właśnie na takie zakończnie miałam nadzieję :D
  Dozgonnie wdzięczna.
 • Avatar
  A
  Aniko 18.09.2011 18:00
  Anime
  Komentarz do recenzji "No.6"
  Anime bardzo mi się podobało, to na pewno, ale cóż… Ja osobiście rozumiem zakończenie tak kliknij: ukryte 
  Natomiast komentarze cobaltaster i użytkowniczki Anulki406 na temat zakończenia noweli niezle namieszały mi w głowie. No i nic nie rozumiem xD Co z tym kliknij: ukryte 
  Co Wy tam wyczytałyście xD
 • Avatar
  A
  Aniko 18.09.2011 17:26
  Co do anime...
  Komentarz do recenzji "Freezing"
  Wzięło mnie tak jakoś na oglądanie anime, co to je recenzenci w „Otaku” i tego typu magazynach najbardziej zjechali. I, muszę przyznać, jestem pozytywnie zaskoczona. Pewnie dlatego, że jestem dziewczyną, jakoś udało mi się zignorować rażący fanserwis. Czytając<a raczej, oglądając> między wierszami, widzę, jak wielki potencjał miało to anime. Ostatnie trzy czy dwa odcinki były, jak dla mnie, najlepsze. *.*