Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Flyxie

 • Avatar
  A
  Flyxie 30.04.2019 01:32
  Komentarz do recenzji "Carole & Tuesday"
  Piękna seria. Postaci faktycznie nie są specjalnie misternie zbudowane, ale nie o to tu chodzi. Audiowizualnie rewelacja, a fabuła jest lekka i wciągająca. Anime w sam raz do obejrzenia po ciężkim dniu.
 • Avatar
  A
  Flyxie 7.04.2018 22:14
  Zakochana
  Komentarz do recenzji "Megalo Box"
  Jedna z lepszych pozycji w tym sezonie! W ogóle nie jestem fanką anime o sporcie, ale dla tej serii z radością zrobię wyjątek. Cudowny klimat, stylizowana grafika (polecam dla wszystkich zmęczonych pseudo 3D cudami) a fabuła zapowiada się bardzo dobrze. Ciężko coś więcej powiedzieć po 1. odcinku, ale trzymam kciuki!
 • Avatar
  A
  Flyxie 18.03.2016 20:55
  Komentarz do recenzji "Hellsing Ultimate"
  Atak wampirów­‑nazistów, troszkę żałosne
 • Avatar
  Flyxie 12.01.2015 08:25
  Re: Nigdy. Więcej.
  Komentarz do recenzji "Loveless"
  Tak, manga mnie też przypadła bardzo do gustu :3
  Nie zwróciłam uwagi na muzykę, zaraz sobie przypomnę…
  Chyba była w porządku no i kreska mi się też podobała ^^
 • Avatar
  Flyxie 7.01.2015 22:28
  Re: Nigdy. Więcej.
  Komentarz do recenzji "Loveless"
  Miałam 3 podejścia do anime, ale tak bardzo było dla mnie okropne, że po prostu nie mogłam tego do końca obejrzeć… Za trzecim razem dokończyłam serię, no i szkoda czasu… Tym bardziej, że nie jestem jakąś fanką shounen­‑ai… Anime mi zalatywało „boku no pico” i do tego niemal popłakałam się ze śmiechu na „robieniu wspomnień”... Wg mnie jest fatalne, ale może po prostu nie jestem w stanie odczuwać emocji zawartych w tej produkcji, no cóż może dam mu jeszcze jedną szansę za jakiś czas ;)
 • Avatar
  A
  Flyxie 7.01.2015 20:15
  Nigdy. Więcej.
  Komentarz do recenzji "Loveless"
  Po usłyszeniu tylu pozytywnych komentarzy na temat tego anime wzięłam się za nie myśląc, że będzie na mniej więcej takim poziomie jak manga… No i tu był mój błąd, nie wiem co jest ze mną nie tak, ale ta seria po prostu mnie nieustannie wkurzała :( A najdziwniejsze jest to, że manga mi się nawet podobała… CO POSZŁO NIE TAK? D: