Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

City Hunter '91

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  yor32 23.11.2022 20:42
  Ostatni sezon?
  No, wyczerpanie materiału. Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu ale już czuć jechanie na oparach. Jakby seria chciała skończyć… ale nie mogła, bo dochodowa.
  W końcu Umibozu już się praktycznie ustatkował, Ryo i Kaori zbliżają się do siebie tak bardzo, że aż dziwi, że dalej oficjalnie razem nie są.
  No i też mam nieodparte wrażenie, że odcinki tutaj są słabo napisane, w poprzednich sezonach, jeden odcinek wystarczył by wszystko opowiedzieć, w drugim sezonie, były praktycznie same dwuodcinkowe, ale wyszło to na lepsze, tutaj są jednoodcinkowe i lecą nie raz tak pośpiesznie… historia o księżniczce to jakaś kuriozum, aż sobie na końcu pomyślałem, co za badziewny odcinek a wcześniej tak nie myślałem.
  No nic, zobaczę do końca… nie wiem czy warto oglądać „Angel Heart " brzmi jak kontynuacja/spin­‑off z mroczniejszym klimatem ale i opartą głównie na
  śmierci Kaori
  , autor niby się bronił, że „inne universum”...
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kubekpl 11.03.2009 07:13
  City Hunter 91
  Ostatnia seria zaczynała mnie już mocno nużyć, trwałem do końca z nadzieja na jakiś ładny finał zamykający cały cykl. Ta seria jak i pozostałe cierpią na straszną przypadlość jaką jest wtorność, nie pomaga nawet lekka zmiana klimat. Mimo tego czas poświęcony na C.H nie uważam za stracony, bo seria ma w sobie to „coś” co mnie przyciaga (mimo momentów znudzenia)
  p.s
  "...jeszcze sequel zatytułowany Angel Heart…”
  A.H zdecydowanie nie jest sequelem C.H, jest to historia dziejąca się w świecie równoległym do C.H, z wieloma zmianami – choćby pierwsze spotkanie Ryo i Kaori – i mimo dość absurdalnego zawiązania akcji oglada się ą dość przyjemnie (choć manga jest lepsza, ze względu na większą dawkę humoru)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime