Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Iron Man

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Sakakibara 15.08.2019 10:00
  Ku dynamice, awangardzie i wyjątkowości. Ujmujący styl graficzny.
  „Iron Man” wraz ze swoją 12­‑odcinkową budową wypada w ujęciu całego sezonu bardzo, ale to bardzo dobrze. Historia Tony'ego w Japonii: zapoznanie się z potężnym wrogiem, Zodiakiem, wcale nie przeszkadzało postaci Iron Mana w ujęciu ogólnym – tego, jak w historii kultury komiksowej został on przedstawiony. Linia graficzna, która prowadziła animację jest iście fenomenalna! Nigdzie, w żadnym stylu sekwencji rysowanych ruchomych obrazów nie znajdziemy takiego oddania i dokładności w uwydatnieniu dynamicznych scen akcji, faz ruchu postaci, jeśli chodzi o kreację Iron Mana i przestawienie jego losów, jak w Anime, ba, w tym konkretnyn Aninn. Osobiście oceniłem ten serial – z nie lada zakończeniem i cliffhangerami w ostatnich dwóch epizodach – na: 8/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 14.04.2011 14:13
  Kiszka
  Faktycznie, po świetnej adaptacji filmowej prosiło się wręcz o równie dobry serial. A co dostaliśmy? Przeciętniaka, może nie tak koszmarnego jak „Witchblade”, ale jednak dalekiego od tego, co dałoby się z „Iron Mana” wyciągnąć. A potencjał był znaczny – dorosłe, normalnie zachowujące się postaci (nawet harem Starka wypadał fajnie), potyczki międzykulturowe… Niestety, marna fabuła i brak logiki zabiły to skutecznie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  R
  odpowiedzi: 3
  Mistique 14.04.2011 14:06
  Lipa ;]
  Recenzja tak samo lipna jak samo anime :) Naucz się stosować odpowiednie wyrazy w odpowiednim momencie bo to się kupy nie trzyma. Dopiero wtedy zabieraj się za coś takiego jak pisanie recenzji ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ciasteczkowy Potwór 14.04.2011 13:20
  I am not amused.
  Obejrzałam trailer przed właściwą serią.
  „To będzie SUPER.”
  Obejrzałam trailer po właściwej serii.
  „WHYYYYYYY!?”

  Obiecywano piękną grafikę,  kliknij: ukryte , fajerwerki, rozpierduchę i ładniejszą bohaterkę niż panie Tanaka i Nanami razem wzięte. I na tym się skończyło. Na obietnicach. 5/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Daerian 26.12.2010 14:28
  Wyjątkowe rozczarowanie
  Być może byłem naiwny, ale po serii opartej na wyśmienitym filmie fabularnym oczekiwałem czegoś więcej. Tymczasem co dostałem? Kiepskiej klasy fanfika, tylko znacznie droższego w produkcji niż przeciętne dzieło tego typu.
  Seria fatalna, fabuła nieprzekonywująca, grafika paskudna, a co najgorsze – trzy autorskie Mary Sue. Tak jest, trzy podręcznikowe przykłady Mary Sue w serii, która ma 12 odcinków! Cud jakowyś, że w serii starczyło miejsca na Tony'ego Starka, chociaż mam wrażenie, że i tak twórcom przeszkadzał w opisywaniu badassowaości ich kapitana sił samoobrony i genialnej pani naukowiec (bez których jakoś nagle nie mógł sobie poradzić… naprawdę, typowe Mary Sue).
  Ogólnie, wrażenia wyjątkowo negatywne.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime