Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Issho ni Training Ofuro

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  lasagna777 29.10.2014 21:30
  teoria
  A mnie się wydaje, że to nie psiapsióły ani lesbijki, tylko siostry, jedna nastoletnia, druga 10­‑letnia, które przesadziły z dokuczaniem sobie podczas kąpieli. To tłumaczyłoby „Kapitana” (każdy z nas miał jakieś obciachowe przezwisko w rodzinie i jako dorosły się go wstydził) oraz fakt, że duża i mała często kąpały się razem (w Japonii członkowie rodziny mogą kąpać się razem, np. matka i córka albo dwie siostry), że ich przybory toaletowe, czepki itd. są w łazience na stałe (bo obydwie mieszkają w jednym domu).
  Ponadto, żadna z nich nie dotykała najbardziej strategicznych części ciała drugiej, a większość tego, co Hiyoko robiła z Hinako, to było bardziej maltretowanie niż molestowanie. I nie kierowała tym miłość, tylko złośliwość małej dziewczynki wobec starszej… Podobne motywy były w  kliknij: ukryte  oraz w  kliknij: ukryte , choć nie tak przegięte. Podejrzewam, że odgłosy, które te panny wydają, raczej są na użytek widza, bo wbicie komuś palców w biust i zaciśnięcie z całej siły wywołuje raczej ból niż co innego.
  Co nie zmienia faktu, że tego rodzaju fanserwis jest przekroczeniem dobrego smaku, jeśli przyjmiemy, że to rzeczywiście siostry.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Pazuzu 11.04.2012 18:42
  Zaskakujące
  Najbardziej zdumiał mnie ręcznik w części z ćwiczeniami, który nie zależnie od tego jak Hinako się wygina zawsze pozostaje na miejscu. Poza tym fanservice dla fanservicu, yuri dla yuri, sensu nie uświadczysz. Krótko pisząc kuriozum dla ciekawych.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Wiki-tan 30.10.2011 14:31
  potrujny pakiet nauki zdrowia
  Było Gim­‑cyc­‑natyka o tym jak utrzymać biust o wadze odpowiadającej 50% wadze właścicielki.

  Drugie było dobra­‑cyc­‑nocka o tym że trzeba iść spać by nabrać sił na utrzymanie biustu o wadze 50% wagi właścicielki

  A trzecie ko­‑cyc­‑piel o tym jak utrzymać biust w czystości i z kim się zabawić by nie musieć używać gumki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  HinakoFan 2.07.2011 17:46
  10/10
  Top 3 anime jakie oglądałem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Loko 9.05.2011 20:58
  Cóż… gdyby ktoś miał o pół godziny życia za dużo, może to ewentualnie obejrzeć. Choć polecam w tym czasie raczej poobgryzać paznokcie lub poobserwować jak rośnie trawa.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime