Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Carnival Phantasm

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Yumeka 30.12.2014 15:00
  Od twórców dla fanów
  Trochę bez sensu jest obejrzenie tego bez jakiejkolwiek znajomości produkcji Type­‑MOON (i przy okazji innych, na przykład zauważyłam „Personę 4” przy okazji gagu z dniem przeładowanym randkami albo „Final destination” z Lansjerem – bo „fate”, lol).

  Twórcy najlepiej znają swoje postaci i całkiem sprawnie reagują na fandom. Swobodne podejście do tematu wspaniale sprawdziło się przy Fate (pozostałych produkcji nie znam, ale Karnawał mnie zachęcił do obejrzenia), który przy kontraście oryginału ze swoim ciężkim, poważnym klimatem wzajemnego mordowania, był wspaniałą profickową odskocznią.
  Gagi z Szermierz­‑kelnerką (Gil!) i Sakurą­‑seksbombą to moje ulubione, a cztery gagi z Graalem idealnie uderzały w sedno tego, co sama o Graalu myślę.

  Polecam, nawet jeśli humor jest dość hermetyczny.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 16.03.2014 22:20
  Humor z tej parodii jakoś do mnie nie docierał… być może świeżo po obejrzeniu Shingetsutan Tsukihime i Fate wrażenia byłyby trochę lepsze, jednak w 90% są to raczej słabe żarty :\

  Jeszcze w miarę może ciekawie ukazali parodię w stylu „co za dużo, to nie zdrowo” w przypadku haremówek ale ogółem humor raczej nieprzemyślany. Lubię komedie i serie z nutką humoru, czy nawet w skrajnych przypadkach parodie ale CF moim zdaniem jest zbyt chaotyczny i bez pomysłu.

  Ode mnie mocno naciągnięte 6/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  SaberAsuna 9.11.2012 14:23
  Zabawne to było :D I non­‑stop było chichotanie :D Ogólnie , świetna parodia :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  R
  odpowiedzi: 6
  Nickt 20.03.2012 08:59
  Pojechałeś Grisznak
  Rozumiem, że bawiłeś się dobrze ale z tą oceną to chyba jednak przesadziłeś. Całość zasługuje na co najwyżej 7/10. Nie twierdzę, że twoja ocena ma taka być ale myślę, że to 9 to lekka przesada. Niektóre odcinki były mocno słabe i nieśmieszne. Biorąc to pod uwagę, taka ocena jest strasznie naciągnięta przez dosłownie parę świetnych gagów, reszta była dość standardowym betonem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 3
  Hunter Killer 8.03.2012 11:32
  recenzji nie bedzie?
  Nikt się nie pokusi o recenzję do tego tytułu? :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 9.01.2012 16:04
  ...ciekawe. *_*
  Lol, oglądam to jedząc zupę i dobrze się to nie skończyło. Odradzam spożywać jakichkolwiek posiłków podczas seansu tej serii. *_* Jestem w trakcie. Super. Fajnie, ze powstało coś tak ciekawego. A poza tym milusio się ogląda bohaterów cięższych serii, w takiej komedii. <3
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Slova 28.12.2011 10:58
  w wersji tak moé, że większość fanów tego nie przeżyje.

  Challenge accepted.
  Odpowiedz
 • qwerty 12.11.2011 20:31:21 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  bassty 4.10.2011 07:47
  opening mnie zabił xD szczególnie animacja (najbardziej mnie rozbawił widok Tohsaki próbójacej ogarnąc dvd ;D zresztą cała czołówka to majstersztyk).Pierwsze wrażenie było oszałamiające ;D Narazie daje 9/10.I wcale nie uważam tego za obraze tych serii.A autorom gratuluje pomysłu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  AkiNebulae 24.09.2011 14:45
  Genialne, po dwoch odcinkach nie moglem wytrzymac.
   kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  Myore 9.09.2011 13:26
  geniusz
  leżałam po 5 minutach tego, szczególnie jak pokazali twarz Kireia i Berserkera­‑tennisistę, omg, omg, it hurts soo much~ xDD jestem pod wrażeniem, że zanimowali nawet 1 doujin do tej poty, miały być tylko oficjalne twory TYPE­‑MOON. oby więcej takich niespodzianek. w każdym razie it's so gay, so moe, so epic I'm gonna die.
  gorąco polecam fanom TYPE­‑MOON!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime