Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Yama no Susume

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  ursa 22.04.2022 19:47
  w pażdzierniku czwarty sezon
  Będzie 12 odcinków po 30 minut, z czego pierwsze cztery to kompilacje poprzednich sezonów z dodanymi scenkami. Obsada powiększy się o nową postać, ekipa produkcyjna zasadniczo bez zmian.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 5
  Subaru 3.04.2014 11:58
  Yama no Susume

  Mogło być o wspinaczce, a jest o niczym.

  Nie dajcie się zwieść – kupowanie plecaków i nieliczne wędrówki po górach to zwyczajnie pretekst, by pokazać urocze życie słodkich dziewczynek. W efekcie po raz kolejny dostajemy to samo, w dodatku bohaterki są bardzo młode (może i nastolatki, ale wygląd podstawówki).

  Pomijając kiepską fabułę i kreacje bohaterów – jest nudno, bo zanim cokolwiek zdąży się rozkręcić, to już się kończy. Odcinki są zbyt krótkie, by się wciągnąć, ale przynajmniej nie straci się na tę produkcję zbyt wiele czasu…

  Pierdółka. 4/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Lina 3.04.2014 09:58
  Proste, przyjemne... ogólnie na plus.
  Obejrzane, czas dość miło spędzony jak na krótką serię. To, że nie ma prawie żadnej fabuły to akurat jest w sumie plus. To, że nie ma tam jakiś wielkich szczytów, skał, wspinaczek itd. również, bo patrząc na główną bohaterkę wyglądałaby co najmniej dziwnie gdyby miała się zmagać z jakimiś ogromnymi wyzwaniami. Za to było ładnie, przyjemnie, pokazano parę ładnych krajobrazów, poruszono parę kwestii odnośnie przygotowania do wypraw w mniejsze góry, trochę miłego, prostego slice of life.
  Jesienią 2014 podobno ma wyjść drugi sezon. Nie będę czekać na niego z utęsknieniem, ale chętnie obejrzę.
  Biorąc pod uwagę długość serii – 7/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Kysz 25.01.2013 15:36
  Nic się w tej serii na razie nie dzieje i jakoś wątpię, by to się miało wkrótce zmienić, ale co tam – kilka minut dziennie można poświęcić ku odprężeniu, bo nie jest to takie złe. Brak ecchi, supermocy, absurdalnych sytuacji i innych dziwactw sprawia, że ogląda mi się to nawet przyjemnie mimo iż wkrótce pewnie o tym zapomnę. Miałam porzucać po pierwszym odcinku wychodząc z założenia „można obejrzeć, ale po co?”, a jednak chyba bez problemu dotrwam do końca. Przy tak słabym sezonie te 5 minut wcale nie wypada tak najgorzej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 6
  Cthulhoo 25.01.2013 14:51
  Gdzie góry?
  Podobno one mają wejść na jakiś szczyt, a jak na razie jest to „Cute girls doing cute things”, a jedna trzecia serii minęła…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime