Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

SoniAni: Super Sonico the Animation

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Subaru 29.12.2014 17:49
  Super Sonico The Animation
  Bezdennie głupia historia pewnej idolki.

  Dziewczyna jest wcieleniem dobroduszności i uroku, zawsze pomocna, miła, prostolinijna, nie kala jej ani jedna negatywna myśl czy emocja – czystsza niż najświętsza Maryja Panna. Postać tak jednowymiarowa, że aż kiszki skręca, bo ewidentnie zapomniano główną bohaterkę wyposażyć w… charakter. Mało tego – nawet nie jest specjalnie utalentowana, ot jedna z wielu młodziutkich idolek.
  Jedyne, co jest w niej na plus, to bardzo kobieca sylwetka. Ma wyraźne krągłości, aż miło się na nie patrzyło, bo to zdecydowanie coś pod prąd, jeśli chodzi o stylistykę postaci w anime.

  Niestety nie rozstaje się z debilnymi słuchawkami mającymi ostre końcówki. Nie zdejmuje ich ani do spania (dziurawi poduszki, jak śpi na boku?), ani podczas rozmowy przez telefon (coś słyszy w ogóle?) – generalnie chodzi z nimi wszędzie, cholera wie po co. Rozumiem element stylizacji, ale nie róbmy z widza idioty.

  Kolejnym rodzynkiem jest jej menadżer, z którym każda normalna firma nie chciałaby mieć do czynienia. Bo jak negocjować z gościem, który 24 na dobę chodzi w masce z jakiegoś bazaru? Boże, czy w tej serii jest cokolwiek realistycznego? Bo zauważyłem same durnoctwa.

  Z tyłka wyjęte perypetie, ani w tym logiki, ani humoru, ani przyjemności oglądania.

  2/10. Za normalną sylwetkę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 29.08.2014 01:33
  Super Sonico The Animation
  Super Sonico The Animation, jest całkiem dobrą serią, pod wieloma względami można na spokojnie usiąść i obejrzeć. Moja ocena 8/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Asmitha 27.04.2014 20:31
  Ja poległem po pierwszym epizodzie;) Mam pytanie po co robić coś takiego? Nie lepiej zrobić hentai i wszyscy będą szczęśliwi :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 29.01.2014 21:22
  Odcinek 4 – zaskakuiąco wręcz yuriowy epizod, bo okazuje się, że bohaterka miała w przeszłości swoją sempai, z którą były dość blisko, ale musiały się rozstać. Nie, żeby fabuła na tym zyskała (bo cały odcinek składał się z retrospekcji), a dodatkowo mocno engrishowe śpiewanie było dla moich uszu ciężką próbą.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Grisznak 13.01.2014 21:12
  Drugi odcinek – i w zasadzie nadal nie bardzo wiadomo, o czym to ma być – jak na serię ecchi jest za mało ecchi. Jak na serię muzyczną – za mało muzyki. Najbliżej temu do typowych „okruchów życia”, ale wówczas powinno być chyba więcej postaci w ścisłym centrum. Na bardziej złożoną fabułę też chyba nie ma co liczyć, podejrzewam, że będzie raczej jechać epizodami.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Grisznak 6.01.2014 20:38
  Spodziewałem się jakiegoś ecchi, a seria dość oszczędnie jednak epatuje fanserwisem. Tylko właściwie, o co tu chodzi? Ot, zapowiada się kolejne anime o niczym, owszem, zrobione całkiem nieźle, ale bez jakiegokolwiek istotnego motywu fabularnego. Pierwszy odcinek był w sumie nijaki. Czy coś się z tego wykluje? Zobaczymy…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime